BillMcGaughey.com
   
   

için: ev sahibi savunucusu

(Bu hikaye, vandallar, sehir konut müfettisleri, konut kar amaci gütmeyenler ve St. Paul, Minnesota'daki belediye meclisi üyeleri tarafindan yapilan yanlis davranislari göstermektedir.)

Minneapolis sehri ile Floyd Ruggles' Mutsuz Deneyim 

Floyd Ruggles ve Minneapolis-St 90'dan fazla kiralik özelliklerini kendi için kullanilan esi Linda, Paul alani. Minneapolis Agustos 1993 yilinda yorumlar için kendi dosyalama iflas açti neden mali kayiplara 620-622 E. Franklin Avenue 20 ünite apartman satin alma Onlarin mutsuz deneyim.

1990 boyunca, 620-622 E. Franklin Avenue apartmanin önceki sahibi Phillips Mahalle gazetesinde bazi kötü tanitim aldi. Minneapolis sehri Condemned ve binayi bindik. Floyd Ruggles $ nakit 35.000 ve satin alma islemi sirasinda nedeniyle vergi 11.000 $ varsayimina için bir emlak ortakliktan binayi satin aldi.

Binayi kinayan olarak, Minneapolis müfettisleri tatmin olmak gerek is emirlerinin yedi sayfa vermisti. Ruggles diger siparisleri radyatör ve pencerelerde kursun boya kaldirmak ve tamamlamak için maliyetin ne tahmin. O siparislerin listesini hazirlamak için sehre insaat izni için 2.000 $ ve müfettisler için 1400 $ ödedi. Yenileme çalismalari Haziran 1991 basladi.

Sorunlar neredeyse hemen basladi. Temmuz 1991 sirasinda iki kez zarar verme, binanin içine girdi. ?lk olayda, çete üyeleri 98 camlarini kirdi ve hasara $ 26,000 neden sayisiz aletleri zarar verdiler. Ikinci olayda, yikici binadan bakir boru çikarildi. O yerine Ruggles $ 54,000 mal oldu.

Ayni derecede zahmetli binayi bir kontrol edilmelidir olarak sehir müfettisleri sürekli yeni is emirleri ekleyerek edildi olmasiydi. Erken 1992 yilinda, örnegin, sehir koridorlar su dolasimi Iliskin yeni bir kod kabul edilen ettigini Ruggles bilgilendirmistir. Ekipman su tamamen her 20 dakikada sokun yer aldigindan emin olun yüklü gerekiyordu. ?l Yetkililer bu gereksinimi karsilamak için yüklü olmasi gereken ekipman söylemek koyamadik; onun bir test böyleydi. Sonunda Ruggles kod gereksinimi karsilar 14.000 $ maliyeti Avrupa tasarimin bir makine, buldum.

Tüm çalisma tamamlandiginda, o aslen hesapladigi gibi iyi onarim geri binayi koymak kadar Ruggles üç dört kez mal olmustu. ?l müfettisleri 11 Agustos 1992, Ruggles kiraci kabul etmek baslayabilecegini anlamina geliyordu hangi doluluk belgesi yayinladi.

Önceki sahibi yapmisti bina ile hatalarin türlerini önlemek için, Ruggles Phillips Çevre Birligi temsilcileri ile bir araya geldi. Bunlar dernek bina için yerlesik yönetici alacagini kabul etti. sehir doluluk sertifikasi çikarmasinin ardindan gün, bu yönetici sehir müfettisleri binaya döndü söylemek için Ruggles telefon ve Ruggles artik binayi kendi yoktu söyledim. Kira koleksiyonlari yerine sehre havale edilmelidir, bu müfettisler demisti Yorumlar.

City Hall'da, Ruggles ve avukati sehir ödenmemis vergilerin apartman el koydugunu ögrendik. Ruggles her türlü vergi ifadeleri alinan hiç. Ancak, vergi Yetkililer, eyalet kanununa göre, sehir eden ödenmemis vergi veya yaklasan edilen kayiplar onu bildirmek için gerekli olmadigini Ruggles söyledi.

Ruggles hemen hepsini geri vergi ödemek yerinde kabul etti. O mesele çözülecek Kolayca ülke komisyonu önünde gidip yolunda güvence aldiktan, tam tutar için sertifikali çek Elde. Bir hafta kadar sonra, o geri postayla onay aldi. Ruggles onun mekani geri istese geri vergilerin tam piyasa degerini ve sadece miktar ödeme yapmak gerekir, o söylendi.

Yetkililer Ruggles sehir onun bina kurtarmak için bir çaba vergi feragat özellikleri için açik artirma katiliyor olacagini bildirdi. Bu müzayedeye gitmedim. Bunun yerine, Ruggles sehir 2,00 $ için bir yuva kar amaci gütmeyen binayi, Phoenix Grubu, satmisti ögrendik. Tüm geri vergileri için yeni aliciya Forgiven. Anlasma Phoenix Grubu 15 yil sonra sehre 200.000 $ ödemek gerektigini gereklidir. çikmak iddiasi senet Kent Konseyi üyeleri (Konseyi'nin sonradan baskani) Jackie Cherryhomes ve (daha sonra baskan yardimcisi) Joe Biernat tarafindan imzalandi.

Bu proje ile Cherryhomes' tutulumu bir zilini çaldi. 15 Temmuz 1992 tarihinde - Vergi müsadere bir ay önce - KSTP TV Cherryhomes aramisti Ruggles "daki en kötü ev sahibi" bir hikaye yayinlandi ve o buna Ruggles' çesitli özelliklerinin bu sehir denetimler görecekti içmisti sehirde yogunlasti. Nitekim onlar idi. Ruggles yaptigi 90 özellikler yilda Cherryhomes' ilanindan önce is emirleri kabaca 50 sayfa üretilen vardi oysa, onlar açiklanmasinin ardindan is emirleri 500 sayfalari, çogunlukla küçük ögeler üretti, tahmin etmektedir. Onun bakim maliyetleri 1991 yilinda 70.000 $ yilda 1990 yilinda kabaca 10.000 $ olan yilda artan almisti.

Ruggles KSTP TV hikayesinin zamanda, o kadar bütün mali kayitlarini devretmek Ortak Bakanligi Projesi (Cherryhomes siyasi olarak yakin bir northside topluluk grubu) istegi reddetmisti Çünkü o Cherryhomes öfkesini tahakkuk ettigini spekülasyon onlari diger bazi ev sahipleri yaptiklari gibi. Bu dini örgüt üyeleri Kuzey St. Ruggles evine ön bahçesinde çikti etmisti onlar bu istegi yaptiginda Paul, KARE-TV kameramanlarin esliginde Noel sarkilari, sarki söylemeye. Ruggles onlari geri çevirdi almisti.

Her halükarda, Ruggles 620-622 E. Franklin Avenue vergiden feragat mülkiyet aldi mali dayak hayatini tasarrufu bosaltilir. 1993. Ruggles oldu ait Ruggles ve esi yaz aylarinda iflas, dedi, "issiz hem de kirdi".

Phoenix Grubu, kar amaci gütmeyen bir konut, Holding merkezinde içine Ruggles' eski bina çevirmek karar verdi. Buna ek olarak, bir mahalle boks salona iki bodrum daire dönüstürülür. Eski çete üyeleri ile çalismasinin ulusal begeni kazanmistir Phoenix, hizla, diger özellikleri de satin aldi.

Phoenix Grubu 1996 yilinda çöktü ve yeniden Phoenix benzeri yükselmeye basarisiz oldu. 620-622 E. Franklin Avenue yapi sehirde bir konut sikintisi boyutlari net olmaya basladigi gibi 1998 yilinda yerle bir edildi. Floyd Ruggles, yorumlar bu sonraki etkinlikleri için bir seyirci, Minneapolis gayrimenkul ile kendi çile evliligini bozmak için basarisiz oldugunu sevinir.

 

  için: ev sahibi savunucusu


Bir tercümeye için tiklayin:

Ingilizce - Chinski - Indonezyjski - Polski - Holenderski - Rosyjski

 


TELIF 2009 THISTLEROSE YAYINLAR - TÜM HAKLARI SAKLIDIR

http://www.BillMcGaughey.com/rugglesi.html