BillMcGaughey.com

geri dön: siyasi aday

Ben 2016 New Hampshire Demokrat birincil baskanliga aday

William Mcgaughey tarafindan

siyasette tekrar canlanan ilgi

18 Ekim 2015 Sabah erkenden yatakta yatarken, ben baska baskanlik birincil çalisan bir fikrim yoktu. Neden? Yazili ve medya insanlara verilebilir Baskan için bir önceki kampanyasi hakkinda bir kitap yayinlamisti. simdi önemli bir politika sorununda bir sicili vardi. 2004 yilinda serbest ticaretine karsi olmanin bir bilet üzerinde baskanliga aday oldugu gerçegi gurur oldu. Simdi her iki taraf lider adaylari bu konuma etrafinda gelmisti. ?leride zamanimi oldu.

Ikinci kez South Carolina ve Louisiana Demokratik baskanlik ön girme düsündük. Sonra hareket seklinin akilsizca gibiydi. South Carolina parti ulusal medya uygun aday bunlari olarak görüp görmedigini temelinde adaylari ekranlar. Kesinlikle bu testte basarisiz olur. sadakat temelinde Ancak parti artik ekranlar. Daha önce bu temelde reddedilmisti. Öte yandan, çalistirmak için adaylar en fazla 20.000 $ ücret olabilecek bir seçim komisyonu da var. Bunu ödemek için göze alamazdi.

Louisiana Mart ayi baslarinda yapilmasi planlanan birincil vardi, ama Devletin devletin Sekreteri Louisiana çünkü gideri (3 milyon $) arasinda 2016 yilinda baskanlik ön seçimleri sahip olmayabilir söyledi internette bir haber de yoktu. bu karar durdu, ben Louisiana birincil tekrar çalistirmak mümkün olmaz. Biraz zaman denetleme sonra, Louisiana gerçekten birincil vardi ama bes gün 4 Aralik 2015 basvuru tarihini kaçirdim ögrendik.

Yani New Hampshire birakti. Ben basvuru tarihini kaçirdim çünkü 2004 yilinda birincil girmediniz. dosyalama süresi Kasim ayinda oldugunu. Bu yil sürenin dolmasina olabilir. dosyalama ücreti hesapli oldu - 1000 $. Ancak, ben New Hampshire Kasim ayinda kendi delegelerini ve alternatifleri listelemek için aday gerektirir ögrendik. Beni devlete gitmeden delegelerini ise New Hampshire sakinleri temas etmesi zor olurdu.

Seçim siyasete ilgim Baskanligi'na 2016 yarisinda lider rol oynar adaylarin maruz birakilarak rekindled edilmisti. Vermont Senatörü Bernie Sanders olasi bir baskanlik kampanyasi için destek karistirmaya geç Mayis 2015'te Minneapolis geldi. yaniti onun olay daha büyük bir mekan, Göl Caddesi üzerinde Amerikan Hint Merkezi'ne tasimak gerekiyordu o kadar güçlü olmustu. Potansiyel katilimcilarin Hatlari caddede bloklari gergin ve Senatörü duymak almak için sansliydim. Bu Pazar sabahi, 31 Mayis'ta oldu. Sanders'in kampanya güçlü bir baslangiç ??oldu.

Ben de yaz sonunda baslayan televizyonda baskanlik tartismalari izledi. moderatör, Megyn Kelly, bir aday için kongre karari uymayi taahhüt sahnede tüm adaylari soruldugunda ilk Cumhuriyetçi tartisma, 8 Agustos tarihinde, bir patlama ile basladi. Yalniz, Donald Trump bagimsiz adayligini düsünebilecegini sinyal elini kaldirdi. Kelly Trump asagilayici bir izlem soru soruldugunda Sonra, Trump intikam almasina izin.

Bu duyulmamis bir seydi. Aday aslinda moderatör yetkilerini zorlu ve onunla uzak baslamisti! Ben de tüm bunlarin aptal kurallar ve soru ve 30 saniyelik zaman sinirlamalari bikmisti. Ben dini Trump ama Bobby Jindal ve Rick Santorum yani sadece bir ilgi gelismekte 2015 kalani için aday tartismalari en çok izlenen. Ben Carson asagidaki baska olagandisi bir aday degerdi.

Ben mücadele olarak kendimi aklimdaki Baskan son sey oldu Kosu maddi 2015 yilinin büyük bölümünde ben birakarak babamdan miras mülkiyet vergileri ve diger masraflari geri ödemek için kullanilacak yil sonundan önce dagitilmasi beklenmektedir ihtiyari amaçli para. Bu para 14 Aralik geldi. Ben de bir ev sahibi arkadastan kampanya katkisi vardi. Aniden, nispeten az para ve hayatimin iki aydan kisa süre maliyet, New Hampshire'da bir kampanya kendini finanse edebilir ve daha sonra baska bir kitap yayinlayarak uzun zamandir ertelenen proje geçin.

New Hampshire kaçarsa, benim sorunlar Kurtulus Partisi ile benim 2002 Senato birincil kampanyada ayni olacaktir: 1. dört günlük is haftasi ve beyaz erkeklerde 2. itibar. Ben kampanya sirasinda tartisilabilir daha kisa workweek için kesin yasa teklifi vardi. Ikinci öge için Önerim beyaz insanlar yüzünden veya irkindan ragmen kendilerini gurur sergilemeye yürüyüsü için sadece olurdu. Ben kendimi bu düzenleyebilirler. Bana katilmasi için baskalarini davet, bir "beyaz adamin yürüyüs" giderdim. Her seyi yapmaya hükümeti soran olmaz. Ben sadece argüman emirlerine resmi çizgi olarak tarihsel suçluluk temelinde kendilerini utanç olmak yerine onlarin irksal dayanisma gösteren yürüyüsleri almaya beyaz insanlar davet.

Benim irkçi çalan neden devam eden bir çalismaydi. siyah insanlar gerçek haksizliklari yasarken, ben bu farkindaligi savunmada beyaz insanlar koyarak asamasina ilerledi ettigini hissetti. Gerçek kurbanlari, diye düsündüm, gençtik. Sayisal anlamda, onlar sinirli kariyer firsatlari uyusturucu bagimlisi kime giderek artan sayida olan çogunlukla genç beyaz insanlardi. New Hampshire, özellikle, büyük bir uyusturucu sorunu vardi.

Yeter Baskalarinin Siyahlara karsi irk ayrimciligi aglayip bulundu. Ben unutulmus beyazlar sempati ifade etmeye cesaret çölde sesli olurdu. Ben medya kayitsizlik karsisinda bu insanlarin tam bogazli, dürüst savunmasini verecek. yüksek ücretli isler benim kusagin kisiler için bol yerlerde, bugünün genç nesil bunun iyi için kovalamacanin baslangiç ??çizgisine ona alacak bir egitim satin almak için onbinlerce dolar arasinda ayarlamak için borç içine gitmek gerekir hissediyor isler.

Utanç için, egitimcilerin ve politika yapicilar! Genç beyazlar ayricalikli olma üne ancak kendi topraklarinda olmanin serserilerin gerçeklik vardir. Bunu yaparken de, kendimi iyice hor yapmak, bu konuda bir seyler söylemek ve olacaktir.

dalma alarak

New Hampshire birincil için dosyaya son tarih Sonra ben Devlet New Hampshire Sekreteri'ne bir banka çeki gönderilen 17 Kasim'da böylece 1.000 $ dosyalama ücreti ödemek taraftan yeterli para vardi Cuma, 20 Kasim 2015 idi. Ben yanlis ben derhal William H. McGaughey, Jr. benim adini degistirdi Sekreteri Devlet ofisinin William H. McGaughey, Sr, olarak tescil edildiginde Benim istegim üzerine. simdi gitmem ayarlandi.

Devlet New Hampshire Sekreteri baskan adaylari aday belirleme toplantisina onlari temsil edecek 11 Aralik listeleme delegeler tarafindan bir formu doldurmasi talep etti. Bir çevrimiçi tartisma grubundan New Hampshire bir kisiyi biliyordu ama o benim temsilci olmak ilgi olmamaya görünüyordu. Sonunda, bu önemi olmaz.

Dosyalama süresi geçtikten sonra, herhangi bir ortak kampanya faaliyetleri ile ilgilenen olsaydi Demokratlar görmek için tüm New Hampshire (Ingilizcede) baskanlik birincil adaylar olarak dosyalanan ve temasa geçtigini herkesin bir listesini derledik. Birkaç olumlu yanit ama sonunda hiçbir sey düzenlenmistir.

Ben Louisiana Demokratik baskanlik birincil cumhurbaskanligina kostu oldugu bir 2004 kampanyadan alan adi billforpresident.org muhafaza sahip belli bir avantaji vardi düsündük. Sonra 3161 oy ile yedi aday arasindan besinci bitirmisti. sayfalar Yeni kampanya uyacak sekilde yeniden dizayn edilebilir.

kampanya web sitesi

Http://www.billforpresident.org - - Yeniden tasarlanan ön sayfanin ?zleyiciler gülümseyen bir yüzle beni üç resme tarafindan karsilandik. Ortadaki bir tüylü sakal ve daginik saçlariyla bana gösterdi. Sonra ayrintili politika açiklamalarina baglantilar vardi: "cinsiyet ve irk siyaseti hakkinda" "sosyalist bugaboo hakkinda" "daha iyi bir gelecek görüsüm", "ikinci bir sans verin" Hatta yapabilir (bir istekli öneri ) 2004 yilinda daha bu kez daha iyi, "ne gerçekten bu kampanyada basarmak için umut" sonradan, "benim kampanya brosürü" olarak, ve.

Son olarak bazi diger adaylardan, benim kampanya platformunda üç ana kalaslarin bir özeti ile karsilastirildiginda Kampanya pozisyonlari ile ilgili genel bir açiklama ve daha önceki politik çabalara bir referans oldu. Altta New Hampshire sakinleri yakinda devlet etrafinda zaman yolculuklari sirasinda karsilasabileceginiz kampanya isaretleri ile dekore benim otomobilin resmiydi.

Ben olusturma ve bu web sitesini ve birkaç sayfa rafine hafta geçirdi. Trafik 420 ziyaretleri ve 1.313 hit de seçim günü, 9 subat 'ta zirve yapti. ay için ortalama trafik Hala etkileyici trafik diger adaylardan bazilarinin aldik gerekenleri ile karsilastirildiginda oldu 290 ziyaretleri ve 535 hit Ekim 2015 yilinda yaklasik üç kat seviyesi idi. Nispeten dikkatsiz halka kalbimi ve aklimi döküldü.

Ön arastirma ve diger hazirliklar

New Hampshire siyaset sahnesini kesif basladi. devlet onbir günlük gazeteler ve ayda bir kaç kez veya yayinlanmis otuz üç topluluk gazeteler vardi. Baska medya kaynak radyo istasyonlari oldu. Ben Manchester WMUR TV oldu en büyügü seksen sekiz farkli istasyonlari, AM ve FM hem ve dört televizyon istasyonlarini, buldum. Ben etkin bir mesajimi çikmak basili ve elektronik medya ikisini de kullanmak için çalisacakti.

Medya Ayrica, ben siyasi tartisma için yerler olarak yüksek ögrenim kurumlarini hedef aldi. Yirmi dört kolej ve üniversite New Hampshire kurumlarinin Google aramada görünse. Ilginçtir, Andrew Card, personelin George W. Bush'un bas, küçük kolejler biri, Rindge Franklin Pierce Üniversitesi baskaniydi. (Pierce, bir New Hampshire yerli, tek dönemli ?ç Savas öncesi ABD baskaniydi.) Askeri baglantilari ile sosyal örgütler vardi. Böyle organizasyonlarin listem 18 VFW (yabanci savaslarin gazileri) bölümleri ve New Hampshire çevresindeki Amerikan Lejyonu 19 bölüm içeriyordu. Ben de 9 Elks Clubs yer. Bütün bu örgütler devlet etrafinda sehir ve kasabalarda siyasi tartisma için olasi yerleri temsil etti.

Medya organlari ve siyasi tartismayi destekleyebilir egitim ya da sosyal kuruluslarin bir dizi belirledikten sonra, yere göre bütün bu kurumlari gruplandirilmis. Bir sehir veya kasaba ziyaret buldugumda olasi kisilerin listesini olurdu. gazeteler öncelik vardi ama zaman olsaydi baska yerlerde de ziyaret etmek yararli olabilir. Ben adreslerini ve her kentte umutlari telefon numaralarini topladi ve daktilo yaprak bunlari kaydetti. Daha kisisel bir, hukuk kardesim, Dean Morrison günü, bana adini ve o bir kamyon soförü iken onun güzergahi üzerinde son duragi oldu Concord Sanel Corporation, New Hampshire, adresini verdi. Yükleme bölümünde çalisan isçiler onu hatirlayabilir.

Ben de bana kampanya yapmis olabilir nerede bir fikir vermek için 2015 sirasinda New Hampshire yerlere Cumhuriyetçi adaylarin ziyaretleri listesini baskili. Özellikle ilgi Manchester Radisson otelde 5 Ocak ve 7 arasinda gerçeklesecek bir "New Hampshire Ilkögretim Ögrenci Sözlesmesi oldu. güçlü adaylar arasinda birçok katilimci olacaktir. Kendimi Radisson'a bir mil oldu 4 Ocak ve 10 subat arasinda airbnb yoluyla Manchester Concord Caddesi'nde bir oda kiralamisti. New Hampshire benim gelis tarihine bagli olarak, o halde siyaset sahnesinde asinalik kazanma araci olarak bu sözlesmeye kullanabilir.

Kampanya Benim marka tarzi ben on bes yil önce bir indirim magazasindan satin almis bir gösterisli Meksika sapka giyerek bir siyasi mesaj ile büyük baskili isareti tasimak olacaktir. St. Bütçe Isaretler Paul bir sopa üzerine monte iki tarafli isareti üretecektir. Bir tarafi ve diger "Beyaz adamin yürüyüs" "senin irk kimligi kucakla" okuyun. Yanimda yürümeye ve ben kampanyasi sirasinda ziyaret il ve ilçelerden irk sorunlari görüseceklerini muhtemelen beyaz birisini, bulmayi basardi eger ikincisi mesaji görüntülenebilir. Böyle bir tartisma ortaklari bulunamadi bile Ama, bu ekipman beni siyasi tartismalari tesvik ve muhtemelen oy kazanmasi konularda belli bir kümesi için bir yürüyüs reklam panosu yapacak.

Benim gardirop da dikkat gerekli. çorap ve iç çamasiri Ayrica, ben elbise gömlek ve pantolon benim tedarik doldurmak gerekiyordu. Ben de bir tasarruf magaza ve agir elbise ayakkabilarina yüksek kaliteli palto satin aldi. Benim en büyük satin Ancak, Brooklyn Center Walmart magazasindan elde edilen gözlük yeni set oldu. Bu sik yuvarlak çerçeveler ve günes isiginda kararirdi bölünmüs lens vardi; uzun mesafeli sürüs için mükemmel olurdu.

Hala baska arabayi benim üvey kizi Yasemin, aitti milometredeki 163.000 mil ile 2005 beyaz Pontiac Grand AM seferine karar verdi. ?lk olarak, baslik bana anahtarlamali almak zorunda kaldi. Bir mahalle tamirci gerekli onarimlar için arabayi kontrol edilip düzeltilmis bazi küçük sorunlar bulundu. Sonra ne ön far düzgün çalistigini kesfedildi. Bu sorun çok uzak olmayan yasadigim bir servis istasyonunda bazi pahasina giderilmistir. Öyle olsa bile, far kirisler yeterince yolda bir noktaya odaklanmak vermedi. Neyse ki, gece vakti sürüs kampanyasi sirasinda sinirliydi.

Son olarak, arabanin yanlarindaki yapistirmak için Vistaprint'te kampanya isaretleri satin aldi. Bir promosyon teklifi 27 $ bana ürünün 70 $ degerinde verdi. Ben her iki tarafta arabanin iki yan kapilarda gider kabaca 12 18 inç dört renkli manyetik isaretler, satin almak için bu parayi ve daha kullandi. Ön kapi yolcu tarafinda "NH birincil kampanya, Minnesota'dan Demokrat, William H. McGaughey" basligini atti isaretiydi. Arka kapiya isaret, yolcu tarafi, "baskan adayi, William H. McGaughey, Jr." olarak beni tanimlayan yüzümün büyük bir resim vardi. Kapidaki bir isaret, sürücü tarafi, yildizlar ve çizgili bir bayrak benzeri tasarimi yukaridaki "Baskan Bill McGaughey" dedi. Sürücü tarafinda arka kapiya bagliydi "Yeni bir gün doguyor" açikladi resim yazisi altinda öten bir kirmizi ve mavi horoz resmi.

Daha büyük isaretler renklerin çesitli okunan iletilerle küçük olanlari, 3 x 11 inç idi yaninda: "4 günlük, 32 saatlik haftalik mesai için", küçük bir resim ile "Bill McGaughey Baskani (Demokrat) için" yüzüm, "www.billforpresident.org" ve daha tartismali, "beyaz adamin yürüyüs". Bunlar kaputa, ön ve arka tamponlari gitti ve arka kapilar ardinda. Özetle, benim kampanya araba iyi dekore ve siyasi ilgilenen New Hampshire sakinlerinin dikkatini çekmek için kuruldu.

New Hampshire benim varis

Bütün bu tamamlamak için zaman aldi. Sag far giderilmistir ertesi günü, 2 Ocak, ilk kuzeydogu Pennsylvania ve ardindan New Hampshire, Amerika Birlesik Devletleri'nin dogu yarisi boyunca bir gezi yola çikti. ?lk gece South Bend, Indiana bir Motel 6 harcandi. Oradan erken aksam, Milford, Pennsylvania ulasan Indiana, Ohio ve Pennsylvania geri kalani boyunca sürdü. kiraci kilidi arka kapi birakti ve benim kullanimi için ekstra bir tusa yapmisti. Bos bir yatak odasinda iyi bir gece uykusunun ardindan, ilk New Hampshire içindeki Manchester parki otuz mil ulasmadan önce New York state, Connecticut ve Massachusetts dogu kismini geçtikten asagidaki sabahi New Hampshire için yola çikti.

Ben New Hampshire Yarmouth, Maine DeLorme sirketi tarafindan söndürüldü kapsayan haritalarin bir kitap satin almisti. Bu kitap devletin tüm parçalari için devletin büyük sehirlerin sokak haritalari yani sira bölge haritalari ayrintili almisti. Iki sayfa Manchester kentinde tahsis edildi. Daha önce sadece bati Concord ve Hall Sokagi'nin, Concord Caddesi'nde benim müstakbel ikamet bulundugu almisti. Neyse ki, ben alana girmek almisti baypas karayolu 93 sehre ana giris kapilarindan biriydi Hanover Street yakinindaki oldu. Ben, iki ya da üç mil Hanover asagi çekmek iki blok için saga dön, sonra benim kiralanan evde olabilir.

Geldigimde evin ön kapi açikti. Anahtar ikinci katta daireye kapinin yaninda idi. Dairenin kendisi üç yatak odasi, kanepe ve televizyon seti ile bir mutfak, banyo ve genis bir oturma odasi olusuyordu. Ben paketinin karsit (güney) sonunda oda aldi. ?ki küçük dolaplar ve bir yatak vardi. günden güne çalismasi için yeterli ama her seyi açmak için yer yoktu. Ben Hanover Caddesi'nde bir alisveris merkezinde geri Hannaford süpermarkete gitti. bozulabilir buzdolabi ve dolaba geri kalani gitti. Bazi mutfak esyalari boyunca getirmisti. Ev sahibi bir seye ihtiyacim olup olmadigini görmek için daha sonra aksam tarafindan durduruldu. Ben ayarlandi.

Manchester Radisson otelde ögrenci kongresinde bir görünüm

Kampanya, 5 Ocak ilk gününde New Hampshire Benim öncelikli, sehir merkezinde Manchester Radisson otelde 2016 New Hampshire ?lkögretim Ögrenci Sözlesmesinin geriye kalanlari katilacakti. (Minnesota Carlson aile otel bu zinciri oldugunu düsünelim.) Neyse ki, bu benim kiralanan tesise yaklasik oniki blok oldu. Ancak, alan park metre elli sent her yarim saat kadar beslenecek gerek kaplanmisti.

Farkli aday ve siyasi örgütler tablolar vardi otelde bir sergi alanindan dolasti. Bana üç günlük konferansin kalan iki günün her birinde 75 $ günde ögrenci konferansina katilmak için mümkün oldu ögrendim. Ancak, ben programa sadece katilimcinin yerine birisi olacaktir. Hizli yansimasi üzerine, ben parkmetrelerle beslemek için düzenli araliklarla tekrar acele Radisson otelin disinda kaldirimlar üzerinde ögrencilerin ilgi çekici sansimi almaya karar verdi.

Ben konferansin ilk gününde, Bernie Sanders ve Hillary Clinton'in temsilcisini Howard Dean kaçirmisti. Ikinci gün için planlanan adaylar (plânlanan bir düzeni) New Jersey valisi Chris Christie (Manchester Birligi Lideri tarafindan onaylanan), Kentucky Senatörü Rand Paul, Ohio Valisi John Kasich, eski Virginia Jim Gilmore, Carly Fiorina ve Martin O 'dahil Malley. Ben Christie için çok geç oldu ama ben kalici olsaydi, Kasich yakalamak için zaman geldi. Kasich kampanya otobüsü sadece otel girisinde ötesinde evin önüne park edilmis. Benim dev kampanya isareti ve Meksika sapka, parkmetrelerle beslemek için periyodik birakarak saat görünüyordu için bu alani çevresinde süpürdü.

Nihayet, bir seyler karistirarak gibiydi. Çekici kadin fotografçi aniden resim çekmek isteyen göründü. Ben neseyle yükümlüdür. Beni fotografini bitirmisti gibi, Kasich kampanya otobüsü kaldirima dogru çekmeye basladi, çünkü bu isteginde bir saik olmus olabilir. Geriye dogru bakildiginda, ben deli iken Ohio Valisi ve beraberindekiler otobüse binmek üzere yanimdan geçip sinsice ettigini gerekiyordu. Ben aldatma bu mümkün hareket için Kasich kötü bir niyetim yok tasiyordu ama yaptim, açikçasi, bir sekilde onu mesgul istiyoruz. Ancak artik çok geçti. Basima kaldirimda durdu olarak Ohio Valisi sonraki randevu vardi.

Birkaç hafta sonra, televizyon reklamlari izledikten sonra, ben hala Trump sevdim ragmen Kasich, Cumhuriyetçiler arasinda benim favori aday olabilecegini verdi. Bernie Sanders Demokratlar arasinda benim favori adayi olarak kaldi. Ama ne önemi vardi? Basima buraya oldu.

Radisson otel önünde My pozisyon kampanya için sinirli firsatlar sundu. Ögrenci delegelerin Birkaç bazen bir sigara almak veya sahne bir degisiklik yasamaya otelin ön kapidan çikti. Bunlarin bazilari on iki yil önce bir birincil kampanya vardi Louisiana'dan idi. Onun Avustralya'dan geldi ancak ögrenci ayni grupta olan Concord sokakta dairemde bir ev arkadasi vardi. Ancak, ögrenci konferansinda benim kampanya sinirli basari ile toplanti yapildi. Üçüncü ve son gün Çarsamba, 6 Ocak, çogunlukla politika atölyeleri içeren yarim günlük seans oldu. Ben hasta hissetmeye baslamisti çünkü o gün otelde bir görünüm koymadi.

kampanya ile baslarken

Persembe, 7 Ocak günü, Manchester bir radyo istasyonu, üniversite ve televizyon istasyonu (WMUR-TV) 'den (Louisiana Ballot Açik) edebiyat ve kitaplar düstü. Ertesi gün, 8 Ocak, benim Louisiana kampanyasi edebiyat ve kitaplar sol devlet ofisleri ve Concord Monitor ziyarete Concord gitti. Sonra, bir radyo istasyonu Kampanyami kapsayacak sekilde söz vermisti Colby ve New London yol boyunca durdurma, Lübnan, New Hampshire kadar sürdü. Bay Sarro kendisi degildi - o New Orleans çalisti - ama istasyonun baska bir çalisana ile samimi bir sohbet ettik. Ben hasta hissetmeye baslamisti çünkü Ondan sonra, Manchester hizla geri götürmek zorunda kaldi.

Evde, daha sonra kampanyada iletilecek mesaj hakkinda kendime bir not yazdi:

Ben adaylar dogru konularin ele sanmiyorum çünkü "Ben kosuyorum. Ben siyasi tartismanin içine belirli temalar enjekte etmek istiyorum.

Aslinda, ABD siyaseti demografik oyu göre düzenlenmistir. Biz tamamen yarisa ve bir dereceye kadar, cinsiyet göre polarize edilir. Bu sarkik kenarli tartismadir. beyaz insanlar kendilerini biraz gurur gösterirsek, siyasetin bu tür asilabilir.

Islerimiz risk altindadir. Daha kisa workweek ve tarifeleri Need. "

Ayrica kampanya önerilen bir yöntem hakkinda Kendime bir not yazdi:

"Çogu Meksikali sapka giyme. Kisaca ben ziyaret kasaba sehir içinden oturum tasirlar. Agirlikli olarak insanlarin yaklasim ve ben kasabalari ziyaret olarak kendimi tanitmak. brosürler geçirin. yürüyüslerde herhangi bir ilgi vardir olmadigina bakin. Bar & Restoran ziyaret ve ben literatürü disari geçebilir sormak. Degilse, mal sahibi için bir brosür veya iki birakin. "

Ayrica St. gerçeklesecegini de "az bilinen adaylar" için forum hakkinda bilgi yazdim 19 Ocak Anselm'in üniversite.

Cebimdeki yarim sayfa literatürü dagitirken Bu süre boyunca, ben sehir Manchester Elm cadde boyunca kazik isareti ve sapka ile bazi kampanya yapti. Sicaklik tek basamakli oldu. Buna ragmen, bazi degerli karsilasmalar vardi. Ben o benim irk elestiri ile hem kabul etti ve daha kisa workweek çagrisi söyledi çekici bir genç beyaz kadinla kisaca konusurken hatirliyorum. Irkçi oldugunu basvuran genç beyaz adam da vardi. Bunlar anlamli karsilasmalar idi. Ancak, sehir merkezinde kaldirimlar üzerinde trafik nispeten hafif ve uzun kampanya vermedi.

Yerel haber üzerine geldiginde 9 ve 10'da bir saat arasinda yataga gitti kadar ilk günlerinde isime her gün 5 pm den, en iyi elimden kampanya birkaç saat geçirmek ve ardindan Manchester televizyon, istasyonu, WMUR-TV izlemek için oldu yerel haber çapa David Muir ile yarim saatlik ulusal haber programinda ve daha sonra baska bir yerel haber segmentinin, hikayeleri çesitli özellikli "New Hampshire Chronicles" takip etti. Ben çok sert kampanya olmadan New Hampshire için bir fikir edinmesini baslamisti düsündüm. Manchester uyku adamis Dokuz saat beni geziden elde etmesine yardimci olacaktir.

Hafta sonlari ölü zamani olma egilimindeydi. Ben Concord Caddesi'nde odamda kaldi. Bu yüzden New Hampshire benim ilk hafta sonu oldu. Ben de duygu degildi çünkü ben çok o hafta sonu yapmadim. Ben bir brons kosul geliyor hissediyordu. Bu alisilmadik bir deneyim oldu. Benim alt ve üst dudaklarinda spazmlarina asagidaki gögsümde duygu batan ilk yoktu. kasilmalar bir dakika devam etti ve daha sonra yavas yavas uzaklasti. Yarim saat sonra, spazmlar devam edebilir. Daha önce bu tür bir sey yasamamis.

Windham Trump mitingde

Pazartesi, Ocak 11, ben Donald Trump ayni sabahi, yirmi mil kadar güneydogu Manchester Castleton Ziyafet ve Windham Konferans Merkezi'nde bir miting yapacagini ögrendik. ralli bir saatten biraz daha etrafinda 11 sabah baslayacakti. Aceleyle, giyinik ve arabaya tirmandi. Ben Windham geldi ve Enterprise Drive bulunca, polis zaten bu yoldan bloke etmisti. Bu yüzden o noktanin yakininda bir CVS Pharmacy Park park etmis ve polis ablukasini geçerken, konferans merkezine dogru birkaç diger stragglers Kurumsal Drive asagi yürüdü. Otomobil yarisindan fazlasini bir mil caddenin her iki tarafinda park etmis. Sag açtiktan sonra, Trump'i konusan olacagini binaya basin girisine ulasti. Birkaç digerleri sundurma vardi. Onlara benim literatürü verdi. Binanin kapi içinde güvenlik kisi vardi.

Trump bir saat daha iyi parçasi için konusulan olmali. Ardindan, ilk önce bir kaç kisi daha Kampanya kostüm, sapka durdu bana geçmis dosyasi ve yolda oturum basladi. Trump ?nsanlarin çogu literatür teklifimi reddetti.

Bina çikarken kisilerin kalabalik kalin büyüdükçe, genç güvenlik görevlisi binadan çikti ve ben birakmak zorunda söyledi. Ben bir kamu sokakta duran temelinde ona meydan okudu. O Trump Tüm alani kiraladigi iddia etti. Bu noktada, olay beni fotograflarini yapisma basladi iki haber fotografçilarinin dikkatini çekti. güvenlik görevlisi aniden fotografçilarla beni birakarak, görevini terk etti. Bir o Boston Globe ve Seattle'da bir gazete ile diger birlikte oldugunu söyledi. Onlar fotograflari onlarca almis olmali. Daha sonra, geri karayolu ve arabama CVS otoparkta yarim mil yürüdü. Ben Windham çekilen fotograflari da gazetelerde yer aldi eger ögrenmek yapmadim.

DVS eczaneden birkaç öge satin aldiktan sonra, ben gün hala genç olduguna karar verdi. Ben Windham bir medya kurulusu ziyaret etmek için zaman vardi ama adresini bulmakta zorluk vardi. onu buldugunda yeri terk. geri Manchester giderken, ben de açik Londonderry ve Derry gazeteler ofislerinde durdu. Derry kagit ziyaretim oldukça açik görünüyordu.

Günün ilerleyen saatlerinde, ben sehrin güneyindeki New Hampshire Mall bazi kis giysileri almaya karar verdi. Ayrica gelecek kampanyalarda oldukça yararli oldugunu kanitladi yirmi dolar için bir kol saati aldim. Daha sonra, is nihai parça olarak, benim bronsiyal durum olabilir ne kadar ciddi görmek için Manchester Elliott hastaneyi ziyaret etmeye karar verdi. Bu ziyaret New Hampshire kaldigim seyrini degistirecekti.

hastanede bes gün

Ben ilk ben Merrimack Nehri yakininda Queen City Caddesi üzerindeki acil bakim tesisine beni sevk edildi benim Manchester ikamet, bir kilometreden daha az hastaneye kendisi gitti. Beni orada muayene eden doktor ileri inceleme ve analiz için geri beni hastaneye göndermeye karar verdi. Yani, Pazartesi, 11 Ocak aksami, ben testlerden sonrasi hastanede bir gecede kalmak kadar yara.

Her nasilsa daha testler yapildi gibi odanin 5. dört gün daha hastanede tutuldu. Benim spasmic saldirilar yavasça bu süre içinde yatisti ama doktorlar hala benim durumu hakkinda endise vardi. Aklimin arkasinda hastanede geçirdigi bes gün mali harap olabilecegine dair bir endise de vardi. Ben Medicare Parçalari A vardi ve oda ama her seyin kapagi yoktu. gider Hiçbir tartisma yasanmamistir. Bu konuda bir sey yapmak için endiseli ama çaresizdi. (Alti hafta sonra, hala bu tedavi maliyeti. Sonra Mart ayinda fatura geldi ne kadar bilmiyordum. Elliot Hastanesi'nden brüt fatura biraz fazla 25.000 $ idi. Sebebiyle net miktar $ 797,57 oldu. Ben sikayetçi degil.)

Sonunda, bu benim tansiyon yüksekti ve ben seker hastasi oldugu tespit edilmistir. Ben de frontal lob demans erken belirtileri gösterdi ve kan akisini kisitli beynimde, "küçük-damar hastaligi" olarak adlandirilan sey vardi. Bu durum ilerledikçe hafizayi kaybetmeye beklenebilir. Doktorlar, yakindaki bir CVS eczaneden temin edilebilir ilaç üç tür reçete. Bunlar diyabet ve yüksek tansiyon tedavisinde tasarlanmistir.

Benim sartla kontrol etmek için asagidaki haftasinda (kuzey Manchester) Hooksett, Cuma 22 Ocak, bir doktoru görmek için randevu ile bu yüzden Cuma sabahi serbest birakildi hastanede, 15 Ocak daha da konaklama hakli hemen bir kosul yoktu o zaman. bir hafta daha iyi parçasi kampanya faaliyetleri için kayip olmustu. Geriye dogru bakildiginda, hastanede olanlari hatirlamiyorum. Odamda küçük bir televizyon seti oldu ama zamanim çok uyuyorsun olmali.

esim New Hampshire geliyor

Sheila benim saglik sorunlari haberdar esim saklamisti. Alarmed, o yanimda olmasini New Hampshire gelmek için acil plan yaptim. Beni dokuz gün kisa kampanyami kesme, 30 Ocak Minnesota dönmek için bana haber vermeden, o da uçak biletleri satin aldi. Sheila Pazartesi, Ocak 18 gelen, Manchester Minneapolisli seyahat etmek tren biletleri satin almisti. O Manchester Elliot Acil Bakim tesis yakininda Econolodge Motel içinde kalmak istiyorum.

Ben bu arada Concord Caddesi'nde benim kiralanan odasinda bir sessiz Cuma ve hafta sonu geçirdi. Bu pazar, bir Hannaford süpermarkete yakin bir çamasirhanede çamasir birikmis yikadim. Ben de reçete edilmis ilaçlar iki set satin aldi. Ama enerji ve hirs i hastaneye bes gün içinde beni gitmisti.

Econolodge motel Pazartesi sabahi önünde Sheila bulustu ve daha sonra odaya 415. yilinda motelde onunla gününü geçirdigi O kadar uzakta degildi Concord Caddesi'nde ikametgâhimi ziyaret etmemis. Ertesi gün, Sali, 19 Ocak, biz St ziyaret Anselm'in kolej o gece tartismanin sahneyi kesif için. Adaylar baslangiçta her Demokrat ve Cumhuriyetçi oy pusulalarini hem görüntülendigi Görüntülü Sekreteri Devlet ofisi tarafindan söndürüldü 2016 birincil hakkinda büyük bir poster aldi ana salona disinda bir odada toplandi. Bu New Hampshire birincil 100. yildönümüydü.

Not: Demokrat ve Cumhuriyetçi oylamalar New Hampshire birincil 100. yildönümü anisina New Hampshire Sekreteri Devlet ofisi tarafindan olusturulan genis plakartinda gösterildi. Onun basligi okur: "Seçim 100. Yildönümü New Hampshire Cumhurbaskanligi dogrudan birincil anmasinda - 1916-2016." saga (çogunlukla kesilmis) görüntü Cumhuriyetçi baskan birincil oylama da görüntülenen 5 Kasim 1892 tarihinde Manchester Birligi gazetesi alinir. Demokratlara 28'e karsi Cumhuriyetçi oy pusulasinda 30 adaylar vardi. Poster ayrica bir asir önce seçimlerde kullanilan ahsap sandigi resimleri vardi.

konumunda az bilinen adaylarin tartismasi St. Anselm kolej

Alti Cumhuriyetçi adaylarin tartismasi bir parçasiydi kime yirmi Demokratlar, bir bir buçuk saat sonra onlarin tartisma basladi 06:30 aksam saat basladi. Olay C-SPAN tarafindan kapliydi. questioners paneli Tribune sirketi ve ABC News yani sira KMUR-TV John DiStaso siyasi gazetecilere dahil. Devlet New Hampshire Sekreteri Bill Gardner, kisa açilis konusmasini yapti. Istisnasiz, her iki partiden az bilinen baskan adaylari hepsi orta yasli beyaz erkekti.

Sira bize geldiginde, ortada bir yerde on aday ikinci sirada oturdu. Her iki dakikalik açilis konusmasini yapmak için bir sansi vardi. Ben güven kaybina yasaniyordu. Ancak, benim kampanyasi "beyaz erkeklerde onuru" yani sira DYP için dört günlük is haftasi ve muhalefet hakkinda kismen oldugu gerçegini bilinen izin basarmisti. Sunumumun Sheila'nin kisa kayit Beyaz erkekleri bahsettigimde aniden, besbelli nefretle, onun kagitlari toplama ve sahne birakarak ön sirada aday yakalandi. Ama çok bu fark anda deli.

Diger adaylardan bazilarinin uzun uzadiya rambled iken Toplamda, ben üç dört dakika toplam için konusulan olabilir. Öyle olsa bile, benim kisa açiklamalar olay tarihli 20 Ocak'ta bir Manchester Birligi Lideri hikayede not edildi. Ben de Çikarken John DiStaso, belki devletin önde gelen siyasi muhabir, yakalamak basardi. Ona Louisiana kitabin kartimi, edebiyat yarim levha ve kopya uzatti. (Ama hiçbir sey bu geldi.) Sonra Sheila ve geri tekrar gece geçirdi Econolodge motel sürdü. O benim Manchester daire ziyaret hiç erken ertesi sabah Minnesota döndü. Ama New Hampshire onun gelisi özgüvenimi geri yardimci oldu.

Geriye dogru bakildiginda, bu olayin gerçeküstü dogasini fark etti. New Hampshire birincil Baskani hem Demokrat ve Cumhuriyetçi, tüm "küçük adaylari" Orta yasli beyaz erkekti. (Beyaz erkek majör adaylar arasinda çogunlugu da vardi. Hillary Clinton baskan adaylari arasindaki tek kadindi ve Ben Carson Afrikali sadece Amerikan idi.) Onlar varsayalim, hepsi, sadik bir anti-irkçilarin. Yani burada ben diger beyaz-erkek adaylarin en az biri beyazlara sempatik ve böylece bariz kusurlu bir sekilde yarisin bir sorun yapmadan, bir beyaz bir erkektir. Ve odada tek Afrikali Amerikali esim, o benim saglik konusunda endiseli çünkü New Hampshire gelmisti Sheila oldu. O, siyasi bir deli, karisik dünya, degil mi?

kampanya hemen baslamak için çalisiyor

Siyaset Enstitüsü'nde aday tartismasi kampanyasinin vurgulamak olabilir. Bu yaygin kablolu televizyonda görüntülendi. internet için üretilen bir diger versiyonu viral gitti söyleniyordu. Ama bu firsat geçmiste simdi oldu ve kampanya solun baska iki ya da üç hafta vardi. Bir sorun gazetelerin birçogu, benim hedef kitle, kimin tarihleri ??geçmisti aylik programlari hakkinda idi. Elimden geldigince bu temaslarin gibi birçok ulasan mesgul almak zorunda kaldi. Ayrica, benim üvey kizi Celia için 600 $ nafaka çek postalar daha yiyecek satin ve zaman içinde medya kuruluslarina ulasmak için düzenlemek zorunda kaldi.

Hafta sonlari kampanya için ölü zaman vardi. Ben Milford (Pennsylvania) daha yakin olsaydi, ben orada vakit geçirmis olabilir. Bunun yerine, Pazar günü Manchester ?lk Cemaat Kilisesi, 17 Ocak at kilise katildi ve yine 24 Ocak'ta. Ben katilmak siyasi puan toplamak için denemek yerine hiz degisikligi deneyim istedim vermedi. sonrasi servis parishioners ile Baglantim sinirliydi. New Hampshire, ben bazen siyasi olmayan seyleri yapiyor olmasi minnettar oldu.

kampanya mektuplari

Geri dairemde, ben beyaz sayfalarinda elle dokuz harf baskili ama eger varsa, bunlari yazdirabilir, gazete editörleri bilmiyordu çünkü onlari adressiz ve tarihsiz birakti. Fikir bu birincil önce bunlari yayimlamak istekli bir göstergesini verdi gazete editörlerine gidecegini oldu. Bir dönüs adresi ve telefon numarasi verilmistir. Bu mektuplar okundu:

"Sevgili Editör:

Midwest tek - - 9 subat birincil seçime kadar New Hampshire sürekli kampanya olacak ben 2016 New Hampshire Demokrat baskan birincil 28 adaylardan biriyim.

Diger adaylar tartismak olmaz sorunlari yükseltmek için bu birincil çalistiriyorum. ?lk olarak, seçmen asiri cinsiyet ve irk polarize edilir. küçülen beyaz çogunluk hor görülüyor. Bu moral bozucu bir durum önlem olarak, ben (örnegin bir kisiye kendim olmak üzere) beyaz insanlar gibi ve onlarin mesru isteklerini desteklemek duyurduk. Bu Baska insanlarin mesru arzularini karsi oldugu anlamina gelmez.

Ikincisi, ABD isler yabanci ülkelerden ithal edilen ürünlere göre saldiri altinda ve isgücü verimliliginde sürekli gelismeler vardir. Bu üretim dengesini korumak için çalisma süresinde tekabül eden bir azalma alacaktir. 40 saatlik is haftasi (emek verimliligi artarken dört kat) 75 yil sonra, 32 saat standart workweek kesme vakti. Ben de insan emegi küresel arz fazlasini giderir (daha kisa çalisma saatleri dahil) semasiyla Trans Pasifik Ortakligi (TPP) ve yerini reddedilme diyoruz.

Su anda, hem siyasi partilerin adaylari Amerikan seçmenlere büyük önem sorulari da hitap etmiyor. Her sey yolunda giderse ben, Baskan bu yil seçilen, ancak olmayacak, New Hampshire Baskan Kampanyami 2016 milli seçimde ve ötesinde tartisma gündemi sekillendirmeye yardimci olabilir.

http://www.billforpresident.org: Eger ilgi, benim kampanya web sitesinde bir göz atin lütfen.

Bu ortaligi karistirmaktan zamani! Ben 9 subat birincil seçimde Oyunuz için sorun.

tesekkür ederiz.

William Mc Gaughey (imzali)

William H. ( "Bill") McGaughey, Jr. "

Bu mektup ne yazik ki, bunu yayinlamaya taahhüt ediyorum aylik veya haftalik gazete bulamadik, iyi bir fikirdi ama. Sonunda, elle yazilmis harfler deginilmemis ve gönderilmeyen kalmistir.

Birkaç gazete editörleri benden editöre mektuplar kabul edecegini belirtti sonrasinda bile olsa, ben kampanyanin en etkin yolu New Hampshire onbir günlük gazeteler benim kampanyanin amacini belirten mektuplar göndermeye olacagini düsünmeye basladi . Ben de seçmen irk tarafindan ve cinsiyete göre polarize olma oldugunu göstermek için 2012 baskanlik seçim sonuçlarinin bir demografik analizini vermek gerektigini ki, mektubu açiklamak için düsündü. Ne olursa olsun göstermelik konular nelerdi, demografik seçim sonuçlarini sürdü. Sonuç olarak, böyle temalari vurgulamak editöre benim standart mektup revize etmistir.

Asagidaki mektup bu yeni düsüncenin sonucudur. Bu benim kampanyasinin ikincisi asamasinda New Hampshire günlük gazeteleri ne göndermis için bir sablon olan:

"Sevgili Editör:

Minnesota bir ikamet, New Hampshire 'Demokratik birincil Baskan aday degilim.

Neden yayinlanmiyor ki? su anda ekonomik ve siyasi durumun daha gerçekçi tartismalari tesvik etmek.

2012 yilinda, Barack Obama Afrikali Amerikali oylarin% 93'ünü aldi ve Mitt Romney bu oylarin sadece% 7'si. Obama escinsel / lezbiyen / biseksüel / transseksüel oylarin% 76 aldi ve Romney bu oylarin% 24. Baskan Obama bu oylarin Asyali Amerikali oyu ve Mitt Romney% 28 72% aldi. Obama, Hispanik oylarin% 71 aldi ve Romney bu oylarin% 29.

Öte yandan, Mitt Romney beyaz Amerikalilarin oy ve Barack Obama, seçimin galibi, bu oylarin sadece% 41% 59 aldi. Romney Obama için% 45 ile karsilastirildiginda erkek oylarin% 52'sini aldi. Ancak, kadin seçmenler evli kadinlarin Romney oylarin çogunlugunu verdi ragmen% 55 oraninda% 43'e farkla Obama'yi tercih.

Bu neden önemli? ABD disindaki seçmenler kendi demografik kimligine tutsak ise, Çünkü o zaman siyasi konular büyük ölçüde ilgisiz hale gelir. Seçimler iki partinin sandik basina insanlari almak için kendi üslerine hitap konusunda daha sonra bulunmaktadir. Sonra bir millet degil iki degil. Bu gelecek için iyiye isaret degil.

Beyaz bir adam olarak, irk ve cinsiyet konularini görüsmek için kisa bir yürüyüs bana katilmak insanlari davet New Hampshire sehirlerde bir kazik isareti koyduk. Bugün siyasi durumu ele almak yapacak baska degil biliyorum.

Önemli ölçüde, biz robotlar ve düsük ücretli ülkelere üretimin kitlesel dis kaynak çaginda islerin gelecegi ile ilgilenen olmalidir. 40 saatlik haftalik yürürlüge girmistir zaman Is verimliligi 1930'lardan bu yana dört kat artti. Ben 4 günlük hafta evrensel hale böylece 32 saat standart workweek azaltmak için Adil Çalisma Standartlari Yasasi yapilan bir degisiklik gerektirir. Ben de islerin küresel sikintisi gideren daha emek dostu anlasma ile Trans Pasifik Ortakligi ve yerini reddini tercih ederler.

Aksi takdirde adaylar arasindan politik, bu tür iletileri almazsiniz çünkü bu birincil baskan çalistiriyorum. Beni temel siyasi degisimi istediginiz bir mesaj göndermek için oy düsünün.

Saygilarimizla,

William McGaughey (imzali)

William H. McGaughey, Jr. "

New York Times bir görüs

Ben New Hampshire birincil kuyu yapmanin umutlari vardi çünkü Son olarak, ben seçim sonuçlari tanindi kisa bir süre önce bu gazete gönderilecek New York Times Op-Ed yazi yazdim. Bu makale oldu:

Bu yilki baskanlik kampanyasinda "Unspoken Gerçekler

önemli politik gerçekler ele alinmaktadir degil çünkü ben 2016 Demokrat baskan birincil kostu.

Bu yilki seçim kampanyasinda Büyük ölçüde tartisilmamis Amerikan seçmen irk ve etnik kökene göre ve cinsiyete göre daha az ölçüde polarize olmus olmasi. Demokratlar asi azinliklari var; Cumhuriyetçiler, "çogunluk" beyaz erkek egemen.

2012 seçimlerinde Barack Obama Afrikali-Amerikali oylarin% 93'ünü, GLBT oylarin% 76, Asya-Amerikali oylarin% 72'sini ve Hispanik oylarin% 71 aldi. Mitt Romney, bu seçimde kaybeden, beyaz Amerikalilarin oylarinin% 59 aldi.

Cinsiyet-bilge, Mitt Romney erkek oylarin% 52'sini ancak disi oylarin sadece% 43 aldi. Evli olmayan kadinlar Obama için giderken Evli kadinlar Romney tercih.

Bu seçim sonuçlari kalici durumu yansitmasi gibi görünüyor. Ne olursa olsun sorunlari tartisilir, ne Amerikalilar demografik kimligine göre oy. Seçimler iki partinin sandik basina müstakbel destekçileri almak için bir çaba kendi üslerine hitap konusunda daha sonra bulunmaktadir. Biz bir millet degil iki degil. Biri bu tehlikeli durumun siyasi tartismalarda gelip düsünürdüm ama olmadi

Beyaz bir adam olarak, cinsiyet ve irk konularin kisa tartismada bana katilmak insanlari davet bir kazik isareti tasiyan birçok New Hampshire sehirlerin sehir alanlari yürüdü. Birkaç teklifimi sürdü. beyaz insanlar için, bu utanç ziyade bir firsat alani oldugunu düsünüyorum.

Benim Kampanyada ayrica istihdam konularini gündeme getirdi. 40 saatlik haftalik çalisma kabul zaman is gücü verimliligi 1930'lardan bu yana dört kat artmistir. çalisma saatlerini azaltmak için müteakip basarisizlik kumar, düzeltmeler, saglik, egitim ve askeri hazirlik olarak üretimin az "yararli" alanlara ekonomik çiktiyi itti.

Benim baskanlik kampanyasinda, ben 4 günlük hafta elde edilebilir, böylece 32 saat standart workweek azaltmak için Adil Çalisma Standartlari Yasasi yapilan bir degisiklik çagrisinda bulundu. Ben de islerin küresel sikintisi hitap daha emek dostu anlasma ile Trans Pasifik Ortakligi ve yerini reddini savunmustur.

Özetle, Beyaz Saray için geçerli kampanya Amerikalilar için kritik öneme sahip bazi konular bakmaktadir. Ben bir vurus verdi ama elbette outgunned edildi. "

Ben mesaji vardi. baskanlik tartismasi yeterince genis degildi. Ayrica seçmen ve kamu politikasi arasindaki iliskiyi tartismak gerekiyordu. Bireysel seçmen dogduklari nasil temelinde politika içine kilitlenmis mi? Herkes için iyi politikalar arayan ortak seçmen oldugunu, bu yüzden seçim azinliklara baskalarini açarken çogunlugun içine dogum belirlenen gruplar düzenleyerek kazanilan seçimler, miydi? insanlarin daha müreffeh ve güvenli oldugunu böylece Ikincil olarak, ben tam istihdami canlandirmak için nasil bir tartisma geri getirmek istedi. Bu uzun bir siparis oldu ama bir baskanlik birincil pesinde bir deger.

iletisim çaba edinmis

çok kampanya süresi hastanede kalis harcanan olmustu çünkü devlet dolasmaya benim yetenegi Limited, simdi, New Hampshire büyük ve önemli medya kuruluslarina bir paketlenmis mesaj göndermeye çalisirken bazi teklifimi alacagini umuyordum Bu sekilde iletisim kurmak için. Sorun, tabii ki, benzer istekleri olan baskanlik birincil elli yedi baska aday vardi olmasidir. Benden daha Bazilari, hatta en çok daha iyi biliniyordu. Bu yüzden diger iletisim teknikleri ile editöre mektuplar birlestirmek zorunda kaldi.

Manchester ana halk kütüphanesi çok benim kiralanan ikamet degildi. Ücretsiz sokak park sadece bir blok ya da iki uzak kütüphaneden sunulmustu. Terminal zaman bir saat ile sinirli olsa da, ben yazip böyle Milford, New Hampshire Kabine Basin ve Littleton Kurye Haberler gibi gazetelere editöre mektuplar bir dizi baski basardi. basilmis Her tür mektup, umarim degerinde oy olurdu.

Sheila Minnesota geri gittikten sonra, benim sarkmis kampanyasi yeniden çalisti. Henüz deniz kiyisi boyunca herhangi sehirlere olmasaydi. Bu hafta sonu, Cumartesi, 23 Ocak'ta, daha önce ziyaret edilmemis yerlere karayolu 101 boyunca Atlantik Okyanusu Manchester doguya gitmeye karar verdik.

Rahmetli Kardesim Andy, Harvard'da bir yil ardindan 1960 yilinda Phillips Exeter Akademisi'nden mezun olmustu. Exeter, New Hampshire on mil okyanus, sadece karayolu 101 kapali idi. ?lginçtir ki, New Hampshire simdiki vali Maggie Hassan, belki Exeter'in okul müdürü veya esi yakin zamana kadar bu pozisyonda eskiden kisidir. Ben idare binasini ziyaret edip geri Minneapolis kiraci gelen beklenmedik bir çagri alarak yaklasik bir saat Exeter durdu. Kardesimin bir zamanlar yasamis yurt adini hatirlayamadi.

 

Sonra okyanus üzerinde Hampton Beach için ilerledi ve büyük ölçüde terk sehir boyunca sürdü. Yaz aylarinda kalabalik olmali ama kisin isletmeler kapali idi. Ben Atlantik Okyanusu ve issiz bir plaj görmek için kisa bir süre durdu ve sonra eve sürdü.

Pazartesi, Ocak 25, ben bir kez daha Concord ziyaret etmeye karar verdi. Kardesim-in-law, Dean Morrison, Minneapolis apartmanda kiraci, daha önce Wisconsin Stoughton Kamyon sirketi ile bir kamyon soförü olmustu. Belirli bir kaçak Onun son duragi Concord Sanel Otomobil Parçalari, New Hampshire oldu. O onu hatirlayabilir bir çalisanin kendimi tanitmak istiyorum fikriyle bana bu firmanin adresini verdi. Ben firma buldunuz ve bir yönetici ile kisa bir süre konustu ama bu adam Dean küçük hatirlama var gibiydi. Ben alici bölümünde daha sansli girmis olabilecegini ama o bölgede kabul edilmeyi sormadi.

Daha sonra, benim isareti ile çevresindeki yürüyüs Concord, eyalet baskentinden yakininda park etti. Ben baskenti Yapinin kendisini girmeye tesebbüs ancak binanin önünde birkaç heykel fotograf çekmek vermedi. Sonra baskenti alani çizerek kazik isareti ile uzun bir yürüyüs yaptilar ve sonra arabaya döndü.

Baskenti yakin iken, bir adam da cumhurbaskanligi için az bilinen aday oldu bana yaklasti. Nükleer konularin hükümetin tutumunu elestiren Bu adam Stephen Comley Sr, bana kartini ve onun kampanya hakkinda gazete makaleleri fotokopilerini verdi. Bunlar daha az bilinen adaylarin tartisma raporlama Manchester Birligi Lider bir makalenin fotokopisini dahil. Comley de ben de bahsedildi. Daha sonra kendi adayligini desteklenmesinde iyi kullanmak için bu yaziyi koydu.

Ben Manchester ev sahibi tarafindan uyulmadigini ve tasimak zorunda

Ama diger, daha az rahatlatici deneyimler bu sefer vardi. Genellikle ben 4 Ocak'ta daireye tasindi beri ev sahibine çok az görmüstü, konusma. Ben de 6 Ocak'ta sona ermisti Radisson otelde ögrenci konferans sonrasinda kiralanan odalarin paketinin tek yolcu olmustu. Benim yatak odasi uzaga mutfak, banyo ve daire girisinde paketinin bir ucunda oldu.

Uyarmadan ev sahibi dis kapidan daire girdi ve ona bir gibiydi içinde banyoda beni fark zaman 26 Ocak sabahi, kisa bir süre sonra 8 am, ben hala pijamalarimla banyoda tuvalet oturuyordu uygunsuz poz eylemi. Daha sonra bana böyle bir sey bir daha olmayacak söz verdi sürece benim kira iptal etmekle tehdit öfkeli e-posta gönderdi. Ben olaylari hatirlamiyorum, ancak bu ev sahibi de iddia beni dustan sonra havluya sarilmis ve, baska bir zaman, benim iç çamasiri beni görmüs görmüs.

Bu Haftalardir ev sahibine gördügü ilk kez oldu. Ben gerçekten tuvaleti kullanirken iken banyo kapisi açik kalmasi için izin dikkatsiz olabilir. Bildigim kadariyla, kimsenin haftalarda dairelerin paketi olmustu.

Ev sahibi gitmemi istedi ve benim saglik sorunlari erken kampanya sonuna kadar beni zorlayacagini tahmin beri, 29 Ocak'ta doktor randevusu tamamladiktan sonra daire bosaltmak için söz verdi. Ardindan, 9 subat seçimle kampanyasi devam etmek isteyen, ben kalbin bir degisiklik vardi. Ev sahibi artik olay olsaydi tahliye askiya kabul etti.

Ancak ne yazik ki, tuvaleti çikarken yine beklenmedik görünen ev sahibi, benim pijama altindaki idrar lekeli bir baska sabah erken olay oldu. Bu sefer is anlamina geliyordu. Ayni gün daireyi bosaltmasini emretti - 1 aksam saat tarafindan ben bu sartlar altinda orada kalmasi egimli degildi ve neyse ki, kalacak baska bir yer bulmak mümkün oldu.

Kisa sirayla, ben yirmi mil güneyinde Manchester, Nashua Motel 6 tasindi. Ben on gece kalacagimi beri, ancak, oldu gecelik 50 $, önceki yerden daha yüksek bir gecelik 15 $ için 20 $ nispeten düsük fiyat verildi. Benim Manchester ev sahibi, ancak, kullanilmayan süre ölçüsünde kira iade kabul etmedi. Bana bir saat sürdü yoksa ben ABD karayolunun diger tarafinda oldugunu düsündüm ama sonunda yer buldu ve yerlesti çünkü böylece Motel 6 bulmak için. benim oda mutfak tesisati yoktu ragmen, yeterli ve temiz. oda sabahlari kahve sunuldugu motel ofisine yaninda da hakliydi.

Maine ve diger is ablam ile görülmeye

Sali, ev sahibi ile hos olmayan olayda basladi 26 Ocak, o ABD Savciliginda is bittikten sonra, Portland, Maine, ablam Margaret karsilamak için düzenlenmis vardi ne zaman da bir gündü. Ablam benden daha yedi yas küçük bir avukat, o ofiste temyiz bölümünü yöneldi. zamanlama durur için O biz Fore Street üzerinde Sebago Brewery restoranda birlikte yemek önerdi, çok uzak olmayan bu ziyaret New Hampshire daha önce ziyaret edilmemis parçalari üzerinden bir sürücü gerektirir beri 05:45 pm çalisti yerden, ben ilk karar yolda iki gazete bürolari - Portsmouth Portsmouth Herald ve Dover Foster 'Günlük Demokrat.

Benim GPS cihazi kullanarak, ilk 111 New Hampshire Avenue Portsmouth Herald ofisini bulmaya çalistik. Nedense, ben kaybettim oldu. Ben ABD pasaport ofisi ve daha fazla isletmeyi ancak Portsmouth Herald yer. Sonra o yolda öteye ögrendim. Lobide literatürü, bir kart ve kitabimi birakti.

Benim ikinci hedef, Dover gazete, birçok muhabir sehir ziyade yayinlanan adrese yakin 11 Main Street daha küçük bir ofis disinda çalistigi için bulmak daha da zor oldu. Ama ben de buldum ve sonra Maine yöneldi. Her iki New Hampshire gazetelere Takip aramalari ne editör benden bir iade-i ziyaret istedigini ortaya koydu; ancak, editöre mektup düsünebilirsiniz.

Portland yaklasik altmis mil ABD karayolu 202 yukari ve sonra doguya biraz erken randevu için, ben restorana dönmeden önce birkaç blok için Portland ticari bir bölümü üzerinden yürüdü olmak karayolu 25. oldu. Margaret kisa bir süre sonra geldi. kocasi George, yaklasik 25 mil uzakta Brunswick, evde hasta oldugu Benimle çok fazla zaman harcamak olamazdi.

Biz iyi bir ziyaret oldu. Benim saglik sorunlari o kadar da ciddi olmadigini Margaret güvence verdi. Biz çok sayida akrabasi kapsayan haberleri yakaladi. Sonra bir garson birlikte ikimiz fotograflarini ek bileseni vardi. Ben Margaret ile yalniz vakit geçirmisti beri, yillar hatta on yillar olmustu. Daha sonra, kendimi otoyollar üzerinde, Portsmouth yoluyla, geri Manchester sürdü. eve gaz için durdurma, Candia bir New Hampshire ter gömlek aldim.

Haftanin ilerleyen günlerinde, ben temasa çalisti günlük gazetelerin editöre mektup hazirlamak devam etti. Onlar Manchester halk kütüphanesinde bilgisayarlarda girilmistir. Ayrica St. konumunda bazi hediyelik esya satin almaya karar 19 Ocak tartisma sirasinda ekranda vardi Siyasetin Anselm Enstitüsü. Bunlarin hepsi "St. yazit tasiyan, üç seramik kahve kupalari, bir termos sisesi ve bir yün ceket dahil ?lk giren ülkeden birincil baskanlik" - Anselm Koleji.

Ocak Cuma 29, ben bunun iyi geçti 08:15 sabah saat Ben Sarro birkaç hafta önce önermisti New London radyo istasyonu WNTK, benim on dakikalik görüsme vardi. Son olarak, Cumartesi günü ben yakindaki Hudson Nashua Telegraph ofisini ziyaret etmeye karar verdi, ama o kapatildi.

saglik sorunlari

Kampanya Ayrica, ben de Elliott hastane düzenlenmis vardi hemen kuzeyinde Manchester Hooksett doktora takip randevulari, New Hampshire kaldi. ?lk randevu öglen, Cuma, 22 Ocak'ta oldu. Bir izlem bir sonraki kabaca hafta ayni anda kuruldu. Doktor Gus Emmick oldu. 22 günü, yaklasik 20 dakika boyunca beni sorgularken ve kan testleri için alt katta beni gönderdi. Özellikle, o bana basarisiz bir bellek testi verdi. Üç hayvan hatirlatarak ile yapmak zorunda. Bir tane hatirladim. Tek olumlu gelisme on pound kaybettigini oldu. Ben O 229'a asagi simdi oldu etrafinda 240 tartmak için kullanilir.

Doktor Emmick I diyabet ve yüksek tansiyon oldugunu söyledi. ?laç reçete edildi. O da ben demans erken bir asamada oldugunu Sheila söyledi. Kani kisitli beynimde "küçük damar" hastaligi vardi. Ben nedeniyle kisitli kan damarlarinin benim sol frontal lobda bellek belirli dejenerasyonu vardi. Bütün bu son birkaç ay boyunca yasanan sorunlara ragmen, hep nispeten iyi saglik durumunun kendimi kabul etmisti, çünkü benim için bir sok biraz olarak geldi. Ama isimleri hatirlamak artan yetersizlik hafiza kaybinin farkina baslamisti.

Ben 29 Ocak'ta ziyaretim sirasinda bazi hasta talimatlari verildi:

"Eger Minnesota döndügünüzde, Hennepin Tip Merkezi'nde doktorunuzla ile izleyin.

Diyabet takibi.

Bellek degisikliklerle, nörolojik semptomlarin bazilari "(Nöro-Psikiyatri testi) yararlanacak

Üçüncü nokta büyütülmüs yazi ve kalin harflerle oldu.

(Ben Minnesota döndügümde Ne yazik ki, nöro-psikolojik testler hakkinda bilgi almak için unuttum. Ben belli bir bellek bozuklugu var kabul ediyorum. Ben daha zorluk New Hampshire gitti öncekinden daha isimlerini hatirlamakta var.)

kampanyasi devam etmek için bir karar

Sheila beni Delta havayolu üzerinde, Manchester'dan Detroit'e ardindan Detroit Cumartesi 30 Ocak tarihinde Twin Cities uçmak için için rezervasyon yapmisti. Bu konuda hiçbir sey bilmiyordu. tibbi nedenlerle New Hampshire kalmak My ihtiyaç geçmis oldu. Ben daha ileri garanti simdi kismen raydan benim birincil kampanya, devlet kalmak konusunda karar üretmesi gerekiyordu. Ben devam etme karari. Geçen hafta, Iowa kurultaylari ardindan New Hampshire'da kampanya için kritik dönem olacaktir. Neden su anda kampanya iptal? Temel fark Ben Manchester aktivitesinin merkezi olma konumunu ragmen Nashua yerine Manchester bir tesise kampanya olacagini olurdu. Her gün, bir dolar bedel ödeyerek, 293 parali 20 mil götürmek zorunda ve sonra bir gece uykusu için tekrar geri götürmek istiyorum.

Ben birincil kapsayan medya üreticilerden görüsme teklifleri almak baslamisti. Onun Manchester Radisson otelden Pazartesi, 8 subat, Sali, 9 subat tarihinde yapacagini bir gösteri katilmak olsaydi Joe Lahr, Manchester kamu televizyon ve radyo istasyonu WMNH 95.3 FM ile sordu. O tarihlerde ögleden sonra herhangi bir zaman durdurabilir ve havada konulacaktir.

Bir televizyon yapimcisi Rob Kral, Pazartesi aksami, 8 subat bantlanmis olacagini bir satyrical haber programina katilmak için beni davet etti. Ben ilk Show'u için 06:30 aksam saat kadar gösterir. Mekan sadece Kule Suite WMUR-TV ndan yolda, Manchester 101 Güney Ticari Street Hilton Garden Inn'de olmak sonradan kararliydi.

Bir sonraki teklif Nathan Thornburgh, simdi "Yollar ve Kingdoms" adli bir gösteri üretti eski Time dergisi muhabiri geldi. O ve kameraman New Hampshire birincil kapsayacak sekilde sehir disina geliyordu. Onlar benden görüntüleri istedi.

Basarmak vermedi anda beni heyecanlandirdi ama baska umudu, o Huffington Post ile birlikte oldugunu Alyona Minkovski, bir sorusturma oldu. Ben röportaj ilgi sordu. Ben tabii ki, ama soruldugunda, o planlarinda bir degisiklik olmadigini söyledi, kadar o zaman ben daha ondan duymadim. David Mayer, bir egitim kurumuna bagli olabilecegi Stonybrook Press ile bir muhabir bir sorusturma da yoktu. O karsilamak için benim teklifini takip etmedi.

Hippo alternatif gazetede bir reklam okuma, NHRebellion.org adinda bir grup sadece Radisson otelin karsisinda, sehir merkezinde Manchester Veterans Memorial Park perdeden bir çadirda bir "Biz Insanlar Sözlesmesi" tutma olacagini, son olarak, ögrenilen Cuma, subat 5th ve pazar günü 7 subat arasindaki ardisik günlerde. Etkinlik için kayit ve günlük programlarini görüntülemek için bir web sitesi vardi. bana Sali günü birincil seçimlerinden önce kritik birkaç gün içinde yapilacak bilgilendirici ve yararli bir seyler verecekti çünkü bu firsat atladi.

kampanya Nashua benim yeni çevrelerden revived

Ben seçim günü boyunca Manchester kalabilirdim inanan Ocak 30 ve 31 arasinda hafta sonu nispeten güvenli hissettim. Ama sonra ev sahibi ile tekrar olayin geçtigi ve aniden tasimak zorunda kaldi.

Bu motel çünkü bulmak için bir saatten fazla o götürdü - 2 ?lerleme Sürücü - Pazartesi, 1 subat, adresi vardi ragmen Motel 6 kontrol etmek arabada esyalarini ve Nashua asagi sürüs harcandi harita üzerinde yerini degil, ben yanlislikla Motel 6 olarak, yön oldukça karmasik olan ABD karayolunun 3. dogu oldugunu düsünüyorum. Ama on gün içinde kontrol etti ve $ 543,40 ödedi. Umarim, önceki ev sahibi bana kismi geri verecekti.

Bu sonuçlar Ben dini o aksam televizyonda izledim Iowa kurultaylari tarih oldu. Hillary Clinton Sanders farkla üzerinden kazandi. Ted Cruz Cumhuriyetçi tarafta bir sürpriz galibi oldu. New Hampshire medya saldirisini yasamaya sonraki olacaktir. Baska bir deyisle, gösteri bu duruma geçmek istiyorum. Benim iki cep telefonlari için sarj cihazi yüzden ertesi gün yakindaki bir Radio Shack baska satin bulamadik. simdi yeni bir yere yerlesmek, kampanyami sürdürme az zaman bosa.

Sali sabahi, 2 subat, tekrar Nashua Telegraph'in ofisleri ziyaret etti. karsilamak için Aslen isteksiz, editör, Roger Carroll, konferans salonu gibi bir bana tartisma zaman bes on dakika verdi. Ben umut verici bir baslangiç oldu. Sonra Milford dogru karayolu 101A batiya sürdü. Onun isaretleri kampanya ponpon büyük bir grup kampüs kenarinda performans çünkü Hillary Clinton orada kolejde bir kampanya mitingine sahip olabilecegini düsünüyorum. onun otopark dolu oldugu için ben katilmak deneyin vermedi.

Sonra, ben devletin güneybati kesiminde ve 1790'larda kurulmus olan kendi gazetesi Keene Sentinel'de Keene için devam etti. Ben bir editör, Anika Clark ile konusmak için gerekli 1 aksam saat civarinda geldi, ama henüz ögle yemeginden dönmemisti. Bir süre bekledikten sonra bölgede Claremont, Kartal Times diger günlük gazete ziyaret edin ve sonra dönmeye karar verdi.

Devlet karayollari boyunca Claremont için sürücü en az bir saat sürdü. Sonra 401 Nehir yolun sehir batida sözde onun ofisleri bulamadik. Hatta adresi bulamadik. vazgeçmek, ben Keene dönmek için çalisti ama yanlis yolu seçtim. Bu fark, sadece yukari bakarken, geri ABD karayolu 12 gitmek için etrafinda dönen, ben sadece yol boyunca Eagles Times ofisleri gördü. Bu gerçeküstü bir deneyim oldu.

Bu gazete bürosunda kampanya literatürü vazgeçtiklerini sonra kilitlendi 04:45 aksam saat civarinda kasabasinda Keene Sentinel ön kapi gelmeden, daha önce oldugu gibi ayni sarim karayollari boyunca Keene geri yaristi. Neyse ki, bazi çikis yapan çalisanlar beni içeri ve ben ikinci kata çikti. Anika onu masada hâlâ. Benim sahasi ve sol malzemeleri yapti. O bunlari gözden sözü verdi. Sonra sorun, geri Nashua rotayi bulma yerine Concord giderdi bir yol alarak vardi. Bütün bu aksilikler sonra Nashua Motel 6 bulmaya basardik. Ben bitkin ve saskin.

iki gün pes pese Demokrat baskan tartismalar yeni bir saglik problemi gelistikçe

Çarsamba, 3 subat Demokratik baskan adaylari arasinda New Hampshire ilk tartismanin bulusmaydi. Aslinda, bu tartisma hemen ertesi günü takip edilecektir (az on mil dogusunda Nashua) Derry düzenlenecek 4 subat, Durham, New Hampshire ayni iki aday ülkelerine yönelik baska biri tarafindan. Her iki tartismalar kalan iki güçlü adaylar Hillary Clinton ve Bernie Sanders arasinda olacagini bu yüzden Martin O'Malley Iowa kurultaylari nedeniyle yaris disi düstü. Ben kaçiramazdim çift baslik oldu.

Ben devlet etrafinda günlük gazeteleri arayarak, gün 3 subat önceki kismini geçirdigi ama bir hikâye ilgilendigini ifade kimseyi ulasamadim. Çogunlukla Mesajlar biraktim.

Günün ilerleyen saatlerinde, ben zaman ya da nerede tartismalar yapilacagini bilerek 05:30 aksam saat civarinda Derry gitti. (Bu Broadway'de eski opera binasi oldu.) Tesrifatçilar zaten yoktu bilet götürüyorlardi. Ancak, bana babasinin kampanya ter gömlegini verdi baska Demokratik adayi Rocky de la Fuente, oglu ve beni sorgularken ve fotograf çekti Derry gazetesi için bir disi muhabir gibi ilgi çekici bir çok kisiyi bir araya geldi. Benim isaretini tasiyan ve büyük Meksika sapka takiyordu.

Bir saat boyunca asili ve daha sonra opera binasinin önünde sahne dönmeden önce arabada napped. Daha önce yürürlükte ortaya çikmisti Musevi protestocularin grup baska bir yerde bazi gitmisti. Sanders ve Clinton arasindaki iki saatlik tartisma bile baslamadan önce sol, fiziksel olarak rahatsiz hisseden 9 aksam saat baslamak istiyorum. Ama en azindan bir süre için Kalabaligin parçasi olmustu.

Bu etkinlige katilan gerinim sol ayak bas parmagina benim sagligi üzerinde olumsuz etkilemisti olmali sis ve karanlikti. Iltihap siyah dönmüstü ayak tirnaginda, arkasinda insa etmisti. Çünkü agri Uyumakta zorluk vardi. Ben 4 subat'ta Elliot acil bakim klinigine dönmeye karar verdi.

Doktor ciddiye bu durumu sürdü. Hatta benim ayak basparmagi durumu kötülesti eger ampute öne sürdü. Bu arada, doktor abse drenaji için derimin halinde kesilmis ve enfeksiyonla mücadele için antibiyotik iki tür reçete. O da iyilesmesinde yardimci olmak için bir probiyotik önerilir. Ben yakindaki bir CVS eczaneden bu ilaçlari satin aldi. Ben bir ay önce devlete geldigimde simdi hiçbiri yukari alti farkli ilaç oldu.

Benim tibbi ihtiyaçlarina hitap sonra Manchester birkaç hizli kampanya durur üstlendi. ?lk sorunlar Her hafta okuma olmustu Hippo gazetesinin bürolarina oldu. Ne yazik ki, birincil önce Baska bir sorun yoksa olurdu. Sonra John Di Stasio içinde olup olmadigini görmek için televizyon istasyonu WMUR-TV tarafindan durduruldu. O degildi. Mesaj biraktim ama geri aramadi. Son olarak, sehrin Manchester Birligi Lideri dogu ofislerine üzerine sürdü. Lobide Resepsiyonist bes veya alti farkli gazetecilere denilen ama hepsi MSNBC baskanlik tartismalari kapsayacak sekilde Durham gitmisti ögrendim.

Beni bu gazetecilere katilmaktan baska yapacak bir sey yoktu. Ben derhal Durham, New Hampshire Üniversitesi'nde ikinci Demokratik baskanlik tartismasinin siteye sürdü. kalabalik bir gece önce Derry çok daha büyük idi. Bazi zorluk ile, ben Metro sandviç satin almisti bir yerden çok uzak olmayan arabami park etmek bir nokta bulundu. Sonra ben tartisma yapilacak gidebilecek bir yere biraz mesafe yürüdü. Hataliyim, tartismanin girisinde yol açti U seklinde yola girmek için adimlarimi ters zorunda kaldi. Küçük bir kalabalik toplandi ama hiçbir göstericiler edildi.

Benim tuhaf sapka ve hemen imzalamak benimle röportaj yapmak istedigini Jöntürk Network ile bir film ekibi dikkatini çekti. (Jöntürk Agi - YTN - Web sitesi dünyanin en büyük online haber gösterisi olarak tanimliyor.) Açikçasi beyaz irkçi oldu. Görüsmeci, Jordan Chariton, bana çok zaman için savunmada beni koy sivri bir dizi soru sordu. Ben onlarin siyasi durumu degerlendirmek ve kendilerini yükseltmek için denemek için gereken beyaz insanlar hissettim ama iyi degildi açiklamaya çalisti. Benim argümanlar hiçbiri görüsmeci için ikna edici görünüyordu. Nihayet, ben siyah bir kadinla evli oldugunu ortaya çikardi. Bu vahiy bazi etkiyi biraktigi ama o ne olacagini kesin oldu. (Https://www.youtube.com/watch?v=44bmQDEuhKk at youtube video bakiniz). Bu kavram bir ikinci kismi ilave edilmis ve böylece ilginç kanitladi. O video https://www.youtube.com/watch?v=qj8exK_YLYI de bulunur. ?lk video 5/12/16 itibariyle 4516 hit vardi; ve ikinci, 7505 kisi girmis.)

Görüsmeden sonra bir süre için bile buralarda asili fakat Clinton ve Sanders geldi gibi güvenlik insanlar tarafindan geri gerçeklestirildi. Uzakta kapali firtinali bir grup göstericinin görüyoruz ama Gizli Servis geri kalmak için insanlar siparis çünkü o yönde yürümeye edemedi basladi. Biraz cesaretini ve kötü saglik, eve götürmek ve televizyonda olaylari izlemeye karar verdik.

Sasirtici bir sekilde, Jöntürk Agi Eric BYLER için kameraman, açikça görüsmenin sonuna dogru benim için sempati ifade etti. Ben beyaz irkçi olsaydi, alisilmadik bir arka plan ve tutumlari vardi. Daha sonra bana o ne yaptigini yapma cesaretini aldi söyleyerek bir e-posta gönderdi. Bana gelince, ben nezaket ve iyi niyet sezdim.

Eve döndükten sonra bu kisi, esim ile benim iliskisine odaklanarak röportajin a Part 2 yapmak isteyen etkisi gönderilecektir. O ve Sheila sonra kisa bir konusma vardi. O görüsmenin geliyor ama cesaretle isbirligi olabilirdi konusunda biraz rahatsiz oldu. (Ben? Elestiri saptirmak için figüran olarak onu kullaniyor muydu) Ben, sirayla, izleme programina irk konularin gerçek tartismayi tesvik sözünü düzenlenen düsündük.

Nihai streç - Manchester NHRebellion mitingde iki gün

Listemde sonraki büyük öge subat 5 baslayan, sehir merkezinde Manchester üç günlük NHRebellion olaydi. sans bu ki, o gün agir bir kar firtinasi vardi. Bunun yerine araba sorunu riske Nashua kalmaya karar verdi. Ben devlet etrafinda istasyonlari ile radyo röportajlari hizaya çalisirken motelde gün geçirdi. Benim daktilo liste en az yetmis istasyonlari, FM ve AM hem dahil. Birçok ortak mülkiyet vardi.

Bu etkinlik, umut verici iken, sinirli bir basari elde etmistir. Yaklasik 15 dakika süren bir sonraki gün sabah saat 9'da North Conway ve istasyon sadece bir mülakat geçirildi. Bu da kampanyanin bir vurgulamak oldu. Ama e-posta adresleri bana geri almak için rahatsiz almisti istasyon yöneticilerinin hiçbiri. Laconia istasyon sözde ben numarayi aramak çalistigimizda yanit yoktu, hafta sonu bir çagri gösteriyi vardi, ama. Onun pazartesi günü beni ara verebilecegini söyledi Derry istasyonun yöneticisi ile konusmak etmedi. Çagri gelmedi. Daha önce radyo röportajlari hizaya çalisti olsaydi, benim basari orani daha iyi olabilirdi.

Daha önce, hafta sonlari önce ölmüstü. birincil tarih yaklasirken Ama Hippo gazetesi, NHRebellion ilan etmisti bir organizasyon, Manchester Elm Sokaginda bir parkta ücretsiz, bir etkinlik düzenledi. Çünkü kar firtinasi ilk günü cevapsiz olmasi, ben geri kalan iki günlerde firsattan en iyi kararliydi.

Çogunlukla, Cuma ve Cumartesi günleri etkinligi hem de katilmasi planlaniyordu aktör Sam Waterston bulusmak istedi. Yillar önce, Yale'den Davenport üniversitede Waterson'a ile bir oyunun, Oedipus Rex, içinde olmustu. Ben bir repligi vardi ederken kursun karakteri oynamisti. Cumartesi sabahi, Waterson'a kisaca konusmak basarmisti. O Yale'de oyunda oyunculuk hatirladi. Ona karti ve literatürün yarim levha verdi ama o olayi ayrilmadan önce onunla tekrar konusmadi. Açikça, bu onun Connecticut evden New Hampshire Cuma günü kar firtinasi sürücü Waterston bes saat almisti.

Yildizlarla dolu sanatçi ragmen, çadir sadece yarisi dolu. Online zamanlama Hillary Clinton Bernie Sanders ve New Hampshire Valisi Maggie Hassan tüm katilmaya davet edildigini belirtti. Sonunda, New Jersey, sadece ABD senatör Corey Booker Clinton temsil ortaya çikti. Ama katildiniz diger ilginç kisiler vardi.

Bir bagimsiz seçmenleri temsil eden bir organizasyon ile yapildi New York'tan Jacqueline Salit oldu. Geri Ocak 2003 yilinda, o bir Unified Bagimsiz Partisi Komitesi himayesinde organize etmek yardim etmis asagi Manhattan'daki bir etkinlige katildi almisti. Üçüncü taraf baskan adayi Leona Fulani bu örgütün basindaydi. Salit ve ben kisaca konustu.

Hedrick Smith, New York Times ile eskiden Pulitzer ödüllü muhabir ve kamu televizyonunda Frontline için daha yakin bir yapimci, öglen saatinde röportaj yapti. O bütün bir ögleden sonra etrafta soktu. Ben Amerikan Rüyasini Stole yaptigi son kitabi, almaya karar verdim? Smith cömertçe benim için kitap yazili. yazit okuyun: "Bill McGaughey belirleyin. Çok sevindim siyasi sistemin reform itmek "Biz ?nsanlar kongre" de bir araya geldi. size iyi dile. Hedrick A. Smith 2/6/16 "Ben uzun zamandir almisti nazik tebrik oldu.

Baska siyasi armatür Maryland Kongre üyesi John Sarbanes oldu. (Yanlislikla o Sarbanes-Oxley tasarisinin yazari olabilecegini düsündüm ama bu onun babasiydi.) Buna ragmen, John Sabanes konferansinda akilli tartismaya katilan ve çok ögleden etrafinda sikismis.

Yine taninmis bir baska kisi Ben ve Jerry'nin dondurma söhretin Ben Cohen oldu. Yaklasik on dakika süreyle konustu ve iyi mantikli. Sonra ürünün küçük porsiyonlar çadirin arkasindaki servis.

Son olarak, Larry Lessig, ABD Baskani aday olmaya sosyal medya sitelerinde 1 milyon $ yükselterek sivrildi vardi Harvard Hukuk Okulu'nda profesör vardi. Ayrica New Hampshire Nashua Dixville Notch 185 mil yürümüs ama sonra Lessig siyasette paranin etkisini azaltmak istedik Kasim 2015 yilinda baskanlik kampanyasi askiya aldi.

Cumhuriyetçi baskan adaylari St. konumunda tartisma içinde bulunan Anselm kolej Cumartesi aksami. NH Baskaldiri katilimcilara bir grup tartisma siteye bu toplantidan birkaç mil yürümek planliyordu. Ben program sonunda Lessig ve diger konusmacilar duymak istedim çünkü bunlari katilmama karari aldi. Etkinligi düzenleyen baska baskan adayi, Fred Schultz, kisaca konusmaya izin verdi. Ben ertesi gün sirami bekliyordum. I could ve St. tahrik gerekirdi Anselm göstericilerin kalabaliga katilmak ama olmadi için. ?ki Demokratik tartismalar beni giydigi ve ben Nashua dönmek istedi.

NHRebellion kongre Pazar sabahi yarim gün sürdü. 45 Pazar sabahi: Jill Stein, 2012 yilinda Baskan Yesil Parti adayi 10'da konustu. Sunusunda asagidaki çadirin disinda röportaj yapti sonra onunla konusmanin kisa bir an vardi.

kongre takvimi az bilinen baskan adaylari bazi Pazar günü sabah kisaca konusmasina izin olabilecegine isaret. Ben dahil edilip edilemeyecegini Cumartesi günü kongre Bir düzenleyen istedi. Pazar sabahi ben mümkün olmazdi söylendi. Kalici, ben mikrofon ertelenmesi sonra açik tutulmasi önerdi. organizasyon baskani Dan Haftalar, bu kabul etti. Bu yüzden Seyircinin çadiri disari dosyalama ya da arka taraftaki tartisma gruplarinda toplama gibi birkaç dakika için bir baskan adayi olarak Dava için mikrofon yukari ön yakaladi olmasiydi. Hiç kimse benim gevezeligi dikkat gibiydi.

Ben park için zaman sinirlamalarina tabi olmayan bir yerde sehir ve park oldugu için, benim Meksika sapkasi ve isaret tasiyan, ardindan tekrar Köprü Street parktan Manchester Elm Sokagi'ndan asagi yürümeye karar verdi ve. Yaklasik on blok mesafe vardi. Bazen, konusmak isteyen kisilere, çogunlukla genç, kostu. Ama yalniz bir faaliyet olarak, iyi egzersiz oldu. Hiçbir nahos olaylar olmustur.

Geri parkta kirk dakika sonra Fred Schultz görüsme bir genç film yapimcisi karsilastim. Yakinda bana çevirdi. Biz yaklasik on dakika süreyle bir bantlanmis röportaj yapti. orta yasli adam, Jr. David Mittell de vardi kim Massachusetts, Duxbury Clipper küçük gazetenin editörü oldu. Bu benim için beklenmedik bir talih kusu oldu. Biz sahneyi terk etmeden önce hos sohbet yapan. Bu arada, NHRebellion ile bagli organizatörleri ve isçiler mesgul söküm parkinda ekipman ve daha sonra çadir kendisi idi. sansima, gitmek son sey genel tuvaletler vardi.

son iki günde tanitim etkinlikleri

New Hampshire kaldigim doruk takip eden iki gün, 8 subat ve seçim günü, 9 subat tarihinde geldi. Benden tekrarlanan sorular sonra Huffington Post için muhabir Bu saatte bir görüsme yapmamis olurum yönde bir mesaj gönderdi. Ama yine de tanitim kazanmak için en az üç kati firsatlar vardi: Manchester kamu televizyon ve radyo erken ögleden sonra bir süre ile mülakat, http satyrical haber gösterisinde katilim: Rob King tarafindan düzenlenen thecrisp.network 6'da baslayacak olan: 30 pm ve yakinda kasabada gelmeden Nathan Yollarin Thornburgh ve Kralliklar ile programsiz bir zamanda görüsme.

Ilk bahsedilen firsat ilk gelen, ilk hizmet bazinda sunulmustu. Ben Radisson Hotel'de geldi zaman, alti ya da yedi kisi listede zaten vardi. Görüsme farkli haber kuruluslarinin bir dizi görüsmeler barindiran büyük bir odada yer alacakti. Bir zamanlayici o Manchester istasyonu tarafindan sorguya çekilmek kisiler listesinde beni koymak için çalisiyorum ama sonuçta o gün basarisiz oldu belirtti. Beni Long Island'daki Hofstra Üniversitesi'nde ögrenci radyo istasyonunun Juliana Spano, WRHU-FM tarafindan kisaca sorguya çekilmek için o düzenleme.

Buna ragmen yogun medya etkinligi yer aliyordu Radisson otelde ikinci seviyede, bu yerde olmak heyecan vericiydi. altindaki katta çesitli bu katta faaliyet kümeleri yani sira baskalari da vardi. Sonunda onlar az bilinen baskan adayi olarak beni görüsme ilgilenen olurdu birçok medya insanlari sormaya cesaret çagirdi. Digerleri hemen beni geri çevirdi Bazi kibarca ismimi aldi.

Ben defalarca üst kattaki salonda benim adam adayi Stephen Comley karsilasti. "Hasere Supreme" kendini denilen bir baska aday da tarafindan dolastim. O bir sapka için bir çizme giydi ve bir ben Minneapolis bir film festivalinde gördügüm bir filmin konusu olmustu bir ilginç bir karakterdi. Onun tee gömlek satin almisti. Sonunda NHRebellion söhretin Dan Weeks gördük. El sikistik.

Bu süre boyunca, Pazartesi ögleden sonra, asagida kattaki koridorda yürürken, David Muir, ABC ag haber programinin çapayi gördü. Bir saat kadar çok sonra, ters yönde tarafindan yürüdü. Ben, Muir yaklasti adayi olarak kendimi tanittim ve el sikisti. Sonra diger insanlarin bir dizi Muir taninan ve kendilerini tanittilar. Bazi kibarca dikkati kabul Muir ile Selfie'ler aldi. Sonunda o bir asansör girmek ve bir sonraki randevuya gitmek basardi.

Nathan Thornburgh gelmesi için bekliyordum. O ve bir kamera adam Biz röportaj yapmak birinci katta sessiz bir yere gittim Saat 2'de etrafinda ortaya çikti. Bu zamana kadar, ben Romney ve Obama kapsayan 2012 seçim sonuçlarinin irk ve cinsiyet analizi ile basladi ve DYP için dört günlük, otuz iki saatlik is haftasi ve muhalefet savunuculugu ile sona erdi konusmanin bir çizgi olusmustu. biz de de diger konulari kapsadigi böylece Thornburgh iyi Görüsmeci oldu. Farkli birkaç benim özeti beyani alir yapti. Sonra Thornburgh ve kameraman onlar kuzey New Hampshire, erken seçim getiri sitedeki Dixville Notch gece yarisi eylemi yakalamak istedigini söyleyerek aceleyle eve gitti.

Tanitim için baska firsatlar Radisson Hotel'de zor olabilecegini görünce, ben Manchester Elm ve Köprü Sokaklar kösesinde benim isareti ile gösteren bir saat ya da iki harcamak düsündük. Ben dört blok Köprüsü yukari arabami park ve mesgul kösesine yürüdü. ellerim aci soguk oldu ancak ben eldiven giymek vermedi. On bes dakika içinde, ben çok daha uzun zaman gösteri ile devam edemeyecegini açikti. Bu yüzden arabaya yürüdü ve ben oldukça rahat kadar fazla yarim saatten ellerimi isitmak için orada oturdu. Sonra aksam yemegi yemek için bir yer aradik. Sonuçta, ben uzak olmayan küçük bir sandviç için kendimi sinirli Radisson'a Yunan restoraninda buldum. Donald Trump yakin Verizon Arena, o gün sonra 7 OO'a bir miting tutan olacagini fark oldu.

Bugünkü son randevu Hilton Garden Inn'de, "Bu Canli Doin", teyp Rob King'in gösterisi oldu. Erken geldi Çünkü görüsme için oda hala kilitlendi. Ama lobide bekleyen aldirmadi. Kisa bir süre 6:30 önce ben tesisinde çalisan sahislar ile doluydu görüsme odasina döndü. Görüsmeci Whit Blackwell adli bir cana genç Afrikali Amerikali adamdi. Onun babasi Mayo klinige ile iliskili bulunmustur Rochester, Minnesota, büyümüstü ortaya çikti. Biz konular benim standart setini kapsayan bir canli on dakikalik görüsme vardi. Bu operasyonun profesyonellik ile etkilendim. Odadan olarak arkadaslarimin Demokratik adaylarin biri olan Lloyd Kelso, kapida disinda duruyordu.

Benim ana is Trump'i ralli yakinda uygulanacagini uzak olmayan Verizon Arena'ya park alani dönmüstür tamamlandi. güvenlik siki olmasina ragmen, bilet bu olay için gerekti. Ben sahnede iyi görünümlü arka orta düzeyde bir koltuk buldum. Bu 2016 Donald Trump herhangi baskan adayi için ilk ralli iyi bir sov oldu. "Sessiz çogunluk Trump ile duruyor" - "tekrar harika Amerika'yi yapmak TRUMP" veya bazi tür mesaj benim bölümünde Birçok izleyici diyerek küçük karton isaretleri düzenledi.

Donald Trump, deneyimli bir menejer, onun standart monolog teslim uzak podyum olarak gerçeklesti. Karisini ve her kisaca kalabaligi selamlayarak onun hamile kizi tanitildi. güvenlik görevlileri görünür ve uzak suçlu firçalamak ne zaman Bazen, tribünlerde bozukluklari olacakti. Ama esas olarak ruh iyimser oldu. "Tekrar Amerika büyük yap". Sonrasinda Trump uzun süre ilk düzeyde kalabalik ile karismis. Benim simdi terkedilmis oturma alaninda atilan kampanya belirtilerinin bazilari toplanip Nashua döndü.

Birincil seçim kendisi, Sali, ertesi gün 9 subat gerçeklesti. Benim tek kampanya olay o gün önceki gün baslamisti Manchester kamu radyo programinda, "Radyo Row", katilma çalismakti. kadin zamanlayici basarili bir sekilde bu gün beni dizilmis ve ben kalabalik yayin alaninda röportaj yapti. Baska bir firsat için umut etrafinda asili ama benim kampanya simdi esasen tamamlandi. Oy halde devam ediyordu.

Ben Concord lise gerçeklesecegini de Bernie Sanders'in zafer kutlama üye olmak isteyen New Hampshire itibaren bir daha anlamli deneyim kazanmak çalisti. Radisson'daki radyo ekibinin bir üyesi konumu olarak beni ihbar etmisti. Concord lise Etrafa 5 OO'a geldi ve kolayca yakindaki bir yerlesim bölgesinde park yeri buldum bati Highway 3. bir kilometreden daha fazla yer almaktadir. medya kisiye bir ve halkin üyeleri için diger - Liseye olusturan iki satir vardi. Baslangiçta yanlis bir aldi ama hata düzeltilmis.

elli yüz kisilik bir grup Sanders mitingi kabul edilmeyi bekleyen Concord lise disinda duruyordu. O lisede sadece ögrencilerin kabul edilmek için yetkili oldugunu ortaya çikti. Bazen güvenlik insanlar kesin bir dille halka üyeleri binaya alinmayacaktir ki bizi bilgilendirdi. Bazen kisitlamalar belirli bir zamanda rahat olabilecegini ima etti. Her durumda, çogunlukla iyimser kalabalik lise girisinin önünde toplanan gitmesini reddetti - tüm ama ben olmasidir.

07:30 aksam saat civarinda, bunu anlamda ben ertesi gün önümde uzun bir sürücü varken Sanders miting kabul edilme umuduyla yüksek okul disinda kalmasi yapmadigini verdi. Bu yüzden, Nashua Motel 6 döndü gezi ev için benim esyalarini dolu ve motelin televizyon setinde New Hampshire birincil Bernie Sanders galibiyet iddiasi izledi.

sonrasinin

Ertesi gün, ben arabaya tirmandi ve geri Milford, Pennsylvania evime sürdü. Ondan sonra günde, ben 1960'lardan bir kiz arkadasi ziyarete New York'a gitti. Biz onun dairesine yakin küçük bir restoranda ögle yemeginde bir saat konustuk. Ben Milford baska bir gün geçirdi ve sonra Cumartesi günü, tam iki gün sürdü geri Minnesota uzun yolculuguna basladi. Ben zorlanmadan yolculuk tamamlamak basardi. su anda ben birincil almisti ne kadar oy hiçbir fikri yoktu. tam döner 10 subat için Birlik Lideri rapor edilmemistir.

Ben Minnesota için eve döndügümde arabamda kilometre sayaci 165,938 okuyun. Ben 2 Ocak'ta dönerken 161.260 mil bildirmisti. Yani New Hampshire gezi sürüs 4678 mil yer aliyordu anlamina geliyordu. Benim kayitlar Minneapolis ve Milford arasindaki mesafe yaklasik 1.200 mil oldugunu göstermektedir; ve Milford ve Manchester, 280 mil arasinda. Bu benim 6 Ocak ve 9 subat arasinda New Hampshire ve Maine kabaca 1,700 mil yol katetti öneririm. Ben saglik ve çalisma tamamen kampanyaya, instate sürüs dahil olabilecegini daha mil cinsinden olsaydi.

Oylarin yüzde 60 ile, Sanders New Hampshire birincil Clinton üzerinde ses getiren bir zafer kazandi. Trump çok daha kalabalik alanda oylarin üçte ile Cumhuriyetçi birincil kazandi. Nasildi? Çok iyi degil o ortaya çikti.

Minneapolis, e-demokrasi forumunda Blogger'saniz ben birincil seçimde sadece iki oy almisti yönde bir mesaj yayimladi. Bu dogru olmadigi ortaya çikti ama gerçek sonuç çok daha iyi degildi. tüm birincil oy sayildi, ben sadece 17 oy almisti. Oyumu toplam Demokratik birincil 28 aday arasindan 22 yerime koyun.

Ben sasirdi. Bu korkunç bir sonucuydu. New Hampshire gibi bir durumda bes hafta kampanya için ödül olarak 17 oy almak için iyi degildi.

Belki bir aday ülkenin siyasi yasaminda bu zamanda beyaz irkçilik ile iliskili olma riskini göze ne ölçüde abartili. fisildayan olmus olabilir, ama, genel olarak, benim adaylik iyi karsilandi düsündüm. Ya da bu konuda olumlu duygularla kisiler Sanders veya Clinton için degil, bir siyasi bilinmeyen oy verecegini basitçe?

Her durumda, ben yer almis aldigi herhangi seçim kampanyasinda kadar kötü sonucu oldu. Benim siyasi ayakta mutlak sifira yakin oldu. Baska ne diyebilirim? Nasil bir alisilmamis bir sekilde yarisi tedavi cesaret.

Öyle olsa bile ABD'de bu irk iliskileri olumlu yönde hâlâ çözülememistir inaniyorum. Kölelik asir buçuk önce sona erdi. Güneyde çogunlukla var olan yasal ayrisma, yarim yüzyil önce sona erdi. insanin hiçbir irk tamamen kusursuz ya da kusurlu oldugunu. Ve, evet, biz Amerikalilar makul istihdam kalmaya devam edecek eger çalisma süresini azaltmak zorunda olacak. Biz ekonomi ve siyaset hakkindaki fikirlerin çogu degistirmek zorunda olacak. Bu önemli bir yil olabilir.

Insanlar politik dogruluk yorgun. Bir noktada, insan ruhunun bu ve, evet, hatta beyaz insanlar insan olarak kendilerini makul gurur olacaksin üzerinde yükselmeye devam ediyor. Irk siyaset önemsiz ve yanlis yönlendirilmis bazi gün olarak görülebilir gidiyor. Ben o zaman mezarda olabilir, ama ben su anda var irk ortodoksisine karsi gidis dogru olani yapti inanan ölür edecektir. Ben bunu ve su anda söylenecek fazla bir sey olabilir ne zaman olani yapti.

 

(Manchester) Birlik Lideri makalesine "Lesser bilinen baskan adaylari spot ele geçirmek" bölümüne bakin.

Ayrica bakiniz: "Benim kariyer yüksek siyasi ofis için bir wingnut adayi olarak"

Hala ilgileniyorsaniz, bkz: "Bir beyaz adam kimlik cennet saglayabilir mi?"

Ve sonra bu: My Kimlik Örgütü: Harekete Çagri (düz beyaz erkekler için)

 

back to: political candidate

 

Click for a translation into:

Ingilizce - Francuski - Hiszpanski - Niemiecki - Portugalski - Wloski

Chinski - Indonezyjski - Polski - Holenderski - Rosyjski

 

COPYRIGHT 2016 THISTLEROSE PUBLICATIONS - ALL RIGHTS RESERVED
http://www.BillMcGaughey.com/newhampshireprimary.html