BillMcGaughey.com

geri: ANA SAYFA

 

Bir Sivil Zorunlulugu

 

Vatandaslik görevlerinden biri seçimlerinde oy etmektir. Baska bence böyle seylerin dogrudan bilgiye sahip nerede hükümette zalimler maruz olabilir ne olursa olsun bir yapmaktir. Bu ikinci yükümlülük açiklama gerektirir.

Hükümet yetkilileri bir sekilde beni kötüye kullanmis olabilir varsayalim. Ideal olarak, ben sikayet ve yanlis düzeltilmis olacagini bir yer olurdu. Ama dünya her zaman bu sekilde çalismiyor. Aslinda, nadiren yapar.

Bir sorun sikayet etmek benim kisisel avantaj olmayabilir olmasidir. Birçok kisinin gözünde, ben tam bir sulugöz olacaktir. zorunlu bir neden olmadikça, insanlar hükümete inanmak araligi egilimindedir.

Herhangi bir alan veya durumda bir kösenin için kazanan durus baskalarinin destegini çekin edebilirsiniz basarinin bir aura ile birisi olmaktir. Insanlar kazananlari destek ister. Yakinip kaybeder. Bunlar kendine aciyan kisiliksizler bulunmaktadir.

Yine de, benim görüsüm gerektigini hükümet tarafindan istismar edilen insanlar sikayet olmasidir. Aksi halde, nasil herkes hükümetin yanlis bir sey yaptigini bilemez? Küfürlü hükümeti biten için ilk adim neden ve nasil hükümet taciz eden kamu bildirmek etmektir. güvenilir, ilk elden taniklik olmalidir.

Bu Minneapolis Mülkiyet Haklari Eylem Komitesi ameliyat roomates üzerine ilkedir. Biz televizyonda aylik toplantilar ve bazen kamu durusmalarda taniklik ederim. Aylik toplantida idealimiz konuk Minneapolis denetimler, polis, ya da baska bir devlet kurumu tarafindan istismar ve bu konuda konusmaya istekli olmustu biriydi. ilk elden deneyime sahip Taniklar en güvenilir türüdür.

Ne yazik ki, bu tür misafirler bulmak zordu. Minneapolis ev sahipleri Bol sehir yönetimi tarafindan istismar edilmisti. Uzak az bu konuda konusmak için istekli. Bizim ekrana çikmak cesaret birini bulmak ne zaman Dolayisiyla, bir tedavi oldu. Biz baskalarinin sehir yetkililerinin korktuklarini üstlendi. Bunlar sehir müfettisleri tarafindan Kisas korkuyorlardi. Ancak, sadece onlar Rol Alacak istemedigini olmus olabilir. Onlar ve umarim digerleri taniklik durumunda hükümetin yanlis-yaptigina sona Olabilir ihtimali üzerinde membuka konfor ve itibar koydu.

Kötü niyetli hükümet sindirme yoluyla oldugu kadar zorla kendini devam ettirir. Insanlar Kendileri için yukari yapismasini ve böylece güçlü yetkilileri antagonize korkuyorlar. Ama her birimiz bunu gücüne sahiptir; ve bazen hükümet geri adim zorlanacak.

Biri olarak küfürlü hükümet ve adil ceza algiladigi arasinda bir fark oldugunu, ancak, tanidiniz. Ben yanlis bir sey yaptim gerçi haksiz tedavi edildi düsünebilir. Oysa kendime karsi dürüst olmak için yetenegi var. Ariza benimle yatarsa ??sikayetler ile diger insanlarin zaman israf içinde hiçbir faydasi yoktur. Kendime yalan, neden baskasinin söylemek zorundayim ilgilenen olurdu? Yine de, her seviyede hükümet Giderek kötü niyetli hale gelmektedir. Dürüst kötüye maruz kalma durumuna yoluyla hükümeti iddia ve toplum yasamini iyilestirmek için umut durumunda, kendimi suçlamayi hiçbir nokta yoktur.

Yapilacak en dogru sey konusabilmesinin etmektir. Hikayenizi anlatin. diger insanlari icar Riski neler yapmis görüyoruz. Ayrica onlarin seninle yapilmistir bakalim. Sonuçta, hepimiz kendimize veya Tanri'ya veriyorum.

Gerçekçi, hükümetin yolsuzluk meselesinin uzun, uzun süren mücadeleyi alir. Birden fazla kisinin ifadesini alir. Aksi takdirde insanlar hükümete inanmak araligi egilimi ve yalan düsünürler. onlar aksine etmek ikna edici bir kanit var SÜRECE Evet, insanlar seçilmis yetkilileri inanmak araligini egiliminde olacaktir. Bu insanlar Devlet dairesine yorumlar tarafindan kendi seçim kanitladigi gibi etkileyici iletisim becerilerine sahiptir.

Bu nedenle, yurttaslik görevinin açisindan bu durumu görüntülemeyi tercih ederler. Ben bana inanmadilar eger ben bile yasamis ne baskalarina anlatmak gerektigini diyorum. Onlar Benzer bir hikaye ile birlikte geliyor sonraki kisiyi inanabilirler; ya degilse o kisi, ondan sonra gelecek. Insanlarin bana inan olsun ya da olmasin kontrol edemez; ve kesinlikle bir Benzer durumda olup olmadigi baskalarini kontrol edemez konusmaya haziriz. Ben sadece hükümetin demokratik sistemi, insanlarin tanik veya yasamis kötüye iliskin kisisel ifade verecek eger kendini düzeltmeye kapasitesine sahip inanca sahip olabilir. sivil terbiye için benim sorumluluk Kendimi kontrol ne sinirlidir.

Bu, iyi yurttaslik kendi prensip ol etmistir. Ben Minneapolis Mülkiyet Haklari Eylem Komitesi kamuoyunun toplantilarinda taniklik insanlar farkli insanlar 2001 seçimlerinde belediye ofisleri seçildi edildi böylece Minneapolis döndü nasil gördük. Bu yüzden kisisel taniklik, sunulan eger etkili olabilecegini biliyorum.

Puding kaniti ben kendi itibarini riske istekli olduklarini olmustur. Örnegin, ben aile içi siddet için benim iki tutuklama tam ve ayrintili bir hesap yazdim. Yurtiçi kötüye saygin rakamlar degildir. Ayrica ben sadece yargi uygulamalari üzerine yansitan tamamlamis daginik bir bosanma detayli anlatim yazdim. Önce bir ev sahibi Oldu zaman tabii ki, sehir konut müfettisleri ve polis ile benim sorunlar hakkinda yazdim,

Bazen, bu dünyada kendimi ilerleyen açisindan, hükümetin kötüye sikayet ile benim kisisel itibar riske için iyi bir fikir olup olmadigini merak ediyorum. Bu sorunun cevabi olmayabilir iken, artik umurumda, olmasidir. Benim itibar parlatma daha dogruyu söylüyor daha iyi hisseder azaltilmis kisisel hirs bir 74 yasindaki bir adamim. Sadece ben deneyimli veya hükümet kötüye tanik olduk kullanicilara bildirmek benim vatandaslik görevi oldugunu kendime söylüyorum. Ayni ruhu tür açiklamalara yanit verecektir dürüst ve iyi insanlar var inanmak istiyorum. Aksi takdirde, ben kötüye bekleyebilirsiniz nasil hiç düzeltilmesi? Dogru ve tam bilgi iyi yönetisimin bir ön kosuldur.

Bazen insanlar seni inanmazlar. Sen sürünün tarafindan kaçinilmasi riskine. Insanlarin daha iyi bir hükümet ugruna intihar görevine gitmek düsündüren degilim. Ama her birimiz denemeye karsi yurttaslik görevi oldugunu düsündürmektedir yoktur. hikayeni anlat ve sen görevini yaptin. yurttaslariniz inanç en azindan bir nebze var. senin girisimi geri püskürterek veya göz ardi edilir Sonra, gidelim. Sen ne yaptin biliyorum; ve bu önemli olan budur.

Dedikleri gibi, hükümet kötüye fedakarlik A Certain derecesini kapsar hakkinda gerçegi söylemek ya için, kendinden daha büyük bir seyin inancini göstermektedir. Ama bana bencil sebepler Bunu yapmak için de vardir önerdigimiz. Biri bana haksizlik etti, ben dogal olarak kizgin ol. Intikam bir gözle yaralanmayla ilgili devam eden bir iç tartisma var. Ancak, ben yalniz hükümete karsi intikam kazanabilir gerçekçi yolu yoktur. Bu sadece çok büyük. (Düsünme gerçek düsüncelerini Yorumlar dan Ama bütün gücüne ragmen hükümet insanlari durduramaz.)

Kasten ve iyice kisinin vatandaslarina hükümetin kötüye hakkinda gerçegi söylemek gerekirse, öfke ve hayal kirikligi kendini temizler. Elimden tüm yapmis oldugunu biliyoruz. Ya mesajim baskalariyla yanki ya da yoktur. Ve bu yüzden, ben yaralanma ve öfke üzerine kapanmasini kazanirlar. Ben durumu nesnellestirebilirim. Ben duygusal kontrolü tekrar ele yapabilirsiniz. Benim kalan ömrü aciligi ile bosa harcanmaz. Ben kendimle barisik olabilir. Ve bu önemli olan budur.

geri: ANA SAYFA

 

 Bir tercümeye için tiklayin:

Ingilizce - Francuski - Hiszpanski - Niemiecki - Portugalski - Wloski

Chinski - Indonezyjski - Polski - Holenderski - Rosyjski

 

TELIF 2014 THISTLEROSE YAYINLAR - TÜM HAKLARI SAKLIDIR
http://wwwbillmcgaughey.com/civicdutyi.html