BillMcGaughey.com

Için: siyasi aday

 

Benim Siyasi Kariyer Bir Bakis

William McGaughey tarafindan

 

Sorunlar bir I Nispeten kendine yeten ve politik partilerden ayri erkek, daimi aday degilim. Tabii ki, ben kaybetmek ama her kampanya bir maceradir. Benim platformu en sevilmeyen odur. Benim siyasi ev Hele que me eski profesyonel güresçi Vali seçildi que ile, sorun degil 1998 yilinda Minnesota Valisi seçildi, üçüncü taraflar oldugunu.

çay benim fincan - Jesse Ventura dünyayi sok sonra Reform Partisi rahat merkezcilige yerlesti Bagimsizlik Partisi Oldu. que que partinin Adaylar mali açidan muhafazakar ve sosyal liberalsin söylemek istiyorum. Ancak, bu politikaya kazanan kombinasyon bugün. Ben, aksine, genis anlamda, mali açidan liberal ve sosyal olarak muhafazakar degilim. Ben büyük partilerden iki hakim durusu karsiyim.

Siyahlar, kadinlar ve escinsel lezbiyenler ve bir dereceye kadar, ve ?spanyollar Asyalilar - Ben Demokratlar Temelde demografik azinliklarin partiyiz, iki parti sistemini okuyun. bankacilar, CEO'lar, tip uzmanlari, fon yöneticileri ve diger yüksek ücretli kisiler - Cumhuriyetçiler ekonomik elitlerin partiyiz. madalyonun ters tarafi Demokratlar düz beyaz erkekleri kötülemek egilimindedir ve Cumhuriyetçiler daha agir is yaratma açisindan zengin insanlardan daha vergi hak tembel ve az basarili emekçileri karsi egilimi mi. Birisi taraflardan bir milyon verseler ile dokunacagimi que - Ben olmak istedigim seydi.

Onu diger tarafta "Ben, Federal Hükümetin 2010 yilina kadar 32 saat standart workweek azaltmak olmamali inaniyoruz": Ben 2002 yilinda ABD Senatosu için Kurtulus Partisi onayladi adayi meydan karar zaman, bir tarafta okunan bir isaret tasinan okuyun: Bu iki uçlu bir platform Cumhuriyetçiler ve Demokratlar respectivamente rencide hesaplandi "Ben tam vatandaslik, haysiyet ve beyaz erkeklerin esitligi (ve çok herkes, içinde) inaniyoruz.". Ancak, bu parti oturan vali varken Kurtulus Partisi birincil olarak Olanlar dan bana oy sasirtici sayida kazandi. Onlar mücadele havasinda hala miydi.

Siyasi hata yakaladi sonra, ben baskan adayi karar . Ne yazik ki, Bagimsizlik Partisi ulusal bir organizasyona yoktu. güney iki - - dosya ücreti ödenmis adaylar için erisilebilir baskanlik ön vardi hangi George W. Bush Bu nedenle iki eyalette Demokrat olarak açilan 2004 yilinda Cumhuriyetçilerin tarafindan Aday gösterildikleri edilecek olmaya aday oldu. Demokratik Ulusal Komitesi, Terrence McAuliffe, baskani South Carolina oylama beni basladi. O Louisiana birakti. Serbest ticarete karsi bir platformda que halde bes hafta kampanya, ben yedi ülke arasinda besinci sirada tamamladi.

2008 sonraki baskanlik yil, ülkenin ilk siyah baskan seçimini gördü. On yil önce seçilme disinda, ayni zamanda Kurtulus Partisi üst sinir isareti oldu. Denedim ve ABD Senatosu için partinin destegini kazanamadi Ve Ardindan 5. bölgesinde Kongresi için partinin adayi olmak için yanina açik. platformla, birbiriyle çelismeyen, ben benim oylarin kadar en çok sayida Kazandirilmasi.

Kasinti anlamli baska, sorunlari merkezli bir kampanyadir, ben bakis beyaz erkek noktadan irk sorunlarini çözmek için amaçlanan Yeni Onuru Parti que denilen yeni kurulan organizasyon ile 2009 yilinda Minneapolis belediye baskanligina kampanya. Minneapolis tartisma bu tür hazir degildi. 2008 yilinda bir Kongre adayi olarak çok ayni bölgede 22.300 oy kazanmisti yerde, benim belediye baskanligi kampanyasi Takip edilenler yilda sadece 230 ilk seçenek oy çekiciligine irkçi temali.

Belediye baskanligi yarisinda kötü Ayrica yapmis bir diger aday 2010 Cumhuriyet ilkögretim Minnesota Valisi aday oldugumda siyasi tahterevalli tekrar yükseldi. O kampanyada beni hiçbir sey sormak ve benim dosyalama ücreti ödemek için umut verici, onun Vali çalisan arkadasi olmami istedi. Neden olmasin? Sonuç bizim bilet que yaklasik 10.000 oy ile birincil ikinci sirada tamamladi oldu. Biz muhafazakar egilim mücadele "ilerici Cumhuriyetçiler" idi.

2011 yilinda esim bosanma davasi açti ve bana aile içi siddet için tutuklamisti. Insanlar uzun daha gerçekçi ofis için çalistirmak için beni çagiran Been almisti. Yine isliyorlardi kur, ben aile içi siddet için tutuklanmis birisi olarak kendimi belirlenmesi, bölgemdeki devlet temsilcisi için kisa kampanya yürütmüstür. aile mahkemesi hakimi bosanma durumunda bana karsi agir hüküm, ben itirazlarin incelenmesi üzerinde çalismaya üzerine yaristan çekildi. Ben oy toplamlari en kötü duruma arasinda, birincil seçimde alinan sadece 79 oy oldu Bu kötü haber; ?yi haber ragmen kazanma 20 oy dahilinde kam yaris Ar de çekilmis oldugunu.

Özetle, ben basarili bir kampanya kilan küçük bir fikrim var. Bir sene kadar benim ve asagi gelecek yil; ve tersi de dogrudur. Ben Genellikle kötü ben daha iyi bilinen am bölgelerinde. çevrenin que ayni egosu için yer yok.

2014 yilinda, ben yargi reformu bir platformda Kurtulus Partisi ile Vali için çalisan konusunu broached ama kendimi yalniz aday kazanmak Olamadi que itiraf ve böylece "niteliksiz" oldugunu etmisti que Told edildi. Partinin yürütme kurulu, kongre parti baskani ilan "50 yasindaki beyaz erkekler" disinda tercihen olanlari onayini aramaya Could incelemekte adaylar üzerinde israr etti. Daha sonra que yil, Bagimsizlik Partisi majör taraf durumuna korumak için eyalet çapinda yarista oylarin gerekli yüzde 5 kazanmak için basarisiz oldu.

Siyasi esrarkes "asla" için aday söylemek asla olmamali, ben seninle simdi paylasilacak anilar hariç seçim siyasetine done düsünmek.

 

Için: siyasi aday

 

Bill McGaughey, komsulariyla birlikte, 18 Haziran 2017'de Minneapolis'teki Harrison Mahalle Dernegi yönetim kurulunun bir temsilciligine seçildikten sonra. Fotograf çekildiginde sekiz ayd?r saçlarini kesmedi. McGaughey, 2011 yilinda bir bölge temsilcisi görev yapmisti, ancak yönetim kurulunda görevden al?nan yanlislari grup fon saglayicilarina isaret ettiginde atildi.

 

Için bir çeviri için tiklayin:

Ingilizce - Francuski - Hiszpanski - Niemiecki - Portugalski - Wloski

Chinski - Indonezyjski - Polski - Holenderski - Rosyjski

TELIF HAKKI 2015 THISTLEROSE YAYINLARI - TÜM HAKLARI SAKLIDIR
http://wwwbillmcgaughey.com/overview.html